Brazilian

Ürün Cinsi
 • (109)
Cinsiyet
 • (110)
Renk
 • RENKLI
Beden
 • (1)
 • (88)
 • (79)
 • (69)
 • (53)
 • (26)
 • (1)
Fiyat
 • (83)
 • (24)
 • (1)
 • (2)
Külot Model
 • (28)
Paket Adeti
 • (5)

Külot, elbette iç giyimin olmazsa olmaz parçalarından biri. Hatta külot için hem uyurken hem uyanıkken bize eşlik eden tek giyim parçası diyebiliriz. Hal böyle olunca isteriz ki; külotlarımız hem daha rahat hem de daha şık olsun. Giydiğimiz kıyafetin altından kendini belli etmesin. Bunlarla birlikte belki de en önemlisi güzelliğimize güzellik katsın. İşte bu yüzden Penti'nin brazilian külot seçeneği; geniş ön kısmı ve V şeklinde gelen arka kısmı ile koleksiyonda yer alan önemli bir külot modeli olarak öne çıkıyor. 

Brazilian Külot Ne Demek?

Slip külotlara nazaran kalçayı daha az saran kesime sahip olan brazilian külotlar, kalçalarına hacim sağlar ve hatlarını ortaya çıkarırken aynı zamanda kalçalarındaki sarkıntıları toparlar. Brezilya'dan ilham alan kesimi ile string külotlara göre arka kısmının daha geniş olması ise kusursuz bir esneklik sağlar. Böylece her ortamda kendini daha özgür hissedebilirsin. Hipster külot gibi şort görünümüne sahip olmayan brazilian kesim külothatların göz alıcı bir şekilde ortaya çıkmasına imkan tanır. Kalçayı hafifçe saran yapısıyla olduğundan daha zarif görünmeni sağlarken düşük bel olduğu için tüm kıyafetlerle rahatlıkla kullanılabilir. Kolayca giyilip çıkartılabilir ve elbisenin altında belli olmaz. 

Brazilian Külot Modelleri ile Tarzını Belirle

Değişen ruh haline göre farklı kombinler yapabileceğin bol çeşitli seçeneklerden sen de kendi tarzına uygun olanı rahatlıkla bulabilirsin. Albenisi yüksek, çekici bir görünüme sahip olan kadın brazilian külot modelleri arasında her zevke göre bir seçenek var. Kalçaları dik gösteren külot brazilian secret, sana hayalindeki görünümün sırrını vermeye hazır. Aynaya baktığında kendini iyi hissedeceğin model hareketlerine öz güven katarken dantelli brazilian külotdantel detayları ile daha zarif ve şık bir görünüm sunar. Bu model, sevdiğinle romantik buluşmaları unutulmaz kılmak için kesinlikle iyi bir seçenek olarak dolabındaki yerini almaya hazır. Brazilian pamuklu külot, teninle buluştuğunda yumuşacık bir his bırakır. Aynı zamanda anti bakteriyel olduğu için gönül rahatlığı ile kullanabilirsin. Brazilian slip külot, popoyu dikleştirerek daha seksi ve dolgun görüntü sağlar.

Gözler Hep Üzerinde

Gün içinde farklı uğraşlar içinde olabilirsin. Kimi gün çok yoğun, kimi gün çok sakin geçebilir. Bazen tüm gün evde kalırsın, bazen önemli bir iş toplantısına gidersin ya da arkadaşlarınla keyifli vakit geçirirsin. Her ortamda kendini rahat ve iyi hissetmen için nasıl bir külot seçtiğin oldukça önemli. Penti'nin brazilian kategorisinde bulunan külotlar, kalçayı toparlar, sıkıştırır ve olduğundan seksi ve dolgun görüntü ile kendini tüm gün, giydiğin tüm kıyafetlerinle özel hissetmeni sağlar. Her nerede olursan ol, bir kadın olarak kendini iyi hissetmen için rahat olman önemlidir. Penti brazilian külot modelleri ile kedini sadece iyi değil aynı zamanda daha çekici ve güzel hissedersin. Brazilian kategorisindeki külotlar, özel kesimi ile kalçanı toparlar ve daha zarif bir görünüme ulaşmanı destekler. Böylece girdiğin her ortamda dikkat çekebilir ve gözleri üzerinde toplayabilirsin. 

Sarkma Varsa Panik Yok, Penti Var!

Özellikle yaz ayları yaklaşırken telaşla başladığın diyet programları sonucu büyük bir heyecanla kilo verirsin. Ama eğer diyetle beraber egzersizleri hayatına dahil etmezsen vücudunda sarkmalar olabilir. Ama sakin ol, paniğe gerek yok! Penti brazilian kategorisinde bulunan külotların kalçayı hafifçe saran yapısı popona ekstra hacim sağlar. Aynı zamanda kalçadaki sarkıntıları toparlar sıkıştırır. Seçeceğin Penti'nin brazilian külot modeli sayesinde hep arzu ettiğin kusursuz görünüme kavuşman hayal değil. 

Penti'nin geniş koleksiyonunda her zevke uygun ürün mevcut. İster düz renkli, ister desenli, ister narin dantel detaylı, ister sade, ister sevimli, istersen de göz alıcı. Geniş ürün yelpazesinden kendine uygun olan brazilian külot modelleri ile buluşabilirsin. Unutma, Penti'nin brazilian kesime sahip külot modelleri, konforlu bir şekilde hareket imkanı sunarken aynı zamanda zarif görünmeni sağlar.