Patik Çorap

Ürün Cinsi
 • (5)
Cinsiyet
 • (5)
Renk
Beden
 • (5)
Fiyat
 • (3)
 • (2)
5 Ürün
Sayfa
 • «
 • 1
 • »
5 Ürün
Sayfa
 • «
 • 1
 • »

Patik çoraplar, hayatın her alanına yayıldı. Farklı tarzları, renk seçenekleri, uzun ve kısa türleri, kalın ve ince yapıları ile hemen hemen herkesin gardırobuna girmeyi başardı ve insanların hayatına büyük bir rahatlık getirdi. Yaz aylarında ayaklarını ince patik çorap ile terden ve kötü kokulardan korurken kış aylarında kalın patik çorap ile soğuk havalardan koruman mümkün. Kısa çoraplarla ayakkabılarının içinde çoraplarını saklamak; uzun çoraplarla tarzını yansıtmak artık daha kolay. Spor yaparken, işe giderken, evde arkadaşlarınla otururken ayağından çıkarmak istemeyeceğin patik çoraplar; pamuklu olmasının yanında ayaklarının nefes almasına olanak tanıyan yapısı ile ihtiyacın olan konforu sağlıyor. Penti'nin erkek patik çorap kategorisini inceleyerek patik çorapların ruhunu yansıttığı değişik renk ve tarzda birçok ürüne ulaşabilirsin.

Kısa patik çorap ile rahatlığı yakala!

Erkek patik çorap modellerinin en çok tercih edileni kısa patik çorap, ayak bileğinde bittiği için bacağını rahatsız etmiyor. Bileğini konforlu bir şekilde sarıyor ve pamuklu modelleri sayesinde ayağına nefes alma imkanı tanıyor. Böylece koku ve rahatsızlık gibi dertlerden kurtuluyorsun. Kısa patik çorapları, sporda ya da günlük hayatında tercih edebileceğin gibi gün içerisinde kalın modellerini ev ayakkabısı olarak da kullanabilirsin. Farklı renklere ve tarzlara sahip kısa patik çorapları kullanarak ayakkabılarının içinde renkli kişiliğini yaşatmaya devam edebilirsin. Sade renkleri tercih ederek günlük hayatın sadeliğini içinde barındırmayı sürdürebilirsin. Penti'nin erkek kısa patik çorap kategorisini inceleyerek istediğin tarzda patik çoraplara sahip olmak istiyorsan hemen modelleri incelemeye başlamalısın!

Uzun patik çorap ile tarzını konuştur!

Hem yaz aylarının hem de kış aylarının favori çorap türü uzun patik çorap, tarzını bir üst basamağa taşımana olanak tanıyor. Birçok rengi, baskılı ve sloganlı türleri sayesinde ayakkabıların üstünden güzel bir görüntü yaratarak günün trendini yansıtıyor. Kalın türleri sayesinde kışın ayağı ve bacağın bir kısmını soğuktan koruyor ve sokakta üşümeden rahatça dolaşmanı sağlıyor. Ayrıca pamuklu ve yumuşak olması sayesinde botların ve çizmelerin içinde ayağının terlemesini ve rahatsız olmasını engelliyor. İnce patik çoraplar ise spor ayakkabıların altından hoş bir görüntü yakalamana ve tarzını en iyi biçimde göstermene ön ayak oluyor. Penti'nin uzun patik çorap kategorisindeki onlarca renk ve deseni bir arada barındıran çoraplar sayesinde kendini keşfedebilir, tarzına yeni bir soluk getirebilirsin. 

Kalın patik çoraplar ile soğuktan korun!

Kış aylarında botların altında titreyen ayakların en büyük dostu kalın patik çoraplar, ayaklarına ihtiyaç duyduğu sıcaklığı veriyor! Kalın olması sebebiyle ayağının ısı kaybetmesini önlüyor. Pamuklu dokusu sayesinde ter riskini ve ayak kokusunu ortadan kaldırıyor. Böylece ayaklarına rahatlığın keyfini çıkarmak kalıyor. Kalın patik çoraplarını uzun çorap olarak tercih edebilir, pastel tonlardaki çoraplarını botlarının içine giyerek renkli dünyanı kışın soğukluğuna karşı ön plana çıkarabilirsin, ayrıca kısa çorap olarak tercih ettiğinde de ayakkabılarının altında sıcacık ve yumuşacık bir deneyim yaşaman mümkün. Sen de Penti'nin kalın patik çorap modelleri arasından tarzına uygun çoraba hemen ulaşabilirsin! 

İnce patik çoraplar ile nefes alan ayaklar!

Her mevsim tercih edilmesi mümkün olan ince patik çoraplar; sporcusundan siyasetçisine, çocuğundan yetişkinine herkesin gözdesi... Sen de ince patik çorapları her alanda kullanabilir; kısa çoraplarda tercih ederek rahat bir deneyim yaşayabilir, uzun çoraplarda tercih ederek tarzını konuşturabilirsin. İstediğin modeli istediğin ayakkabı çeşidi ile kullanabileceğin gibi evde de terlemeyen ayaklara sahip olmak için yaz kış kullanabilirsin. Pamuklu yapıdaki ince çoraplar naylon çoraplardaki gibi ayağını nefessiz bırakmaz. Ayaklarının daha sağlıklı olmasını sağlar. Koku, ter, mantar gibi istenmeyen durumlardan ayaklarını korur. Bu dönem popüler olan renkli ve baskılı çorapları yaz aylarında da güvenle tercih edebilir ve yazın ruhunu en iyi şekilde yansıtabilirsin. Penti'nin erkek çorap kategorisini inceleyerek istediğin ince çorabı gardırobuna eklemek için neyi bekliyorsun?

Tarzına uygun Penti patik çoraplara sahip olmak için hemen modelleri incelemeye başlayabilir, Penti'nin konforlu ve kaliteli dünyasında sen de yerini alabilirsin.