Korse

Ürün Cinsi
 • (31)
 • (2)
Cinsiyet
 • (33)
Renk
Beden
 • (31)
 • (32)
 • (31)
 • (30)
 • (17)
Fiyat
 • (2)
 • (6)
 • (25)
Külot Model
 • (2)
Paket Adeti
 • (2)
33 Ürün
Sayfa
 • «
 • 1
 • »
33 Ürün
Sayfa
 • «
 • 1
 • »

Vücudu dışarıdan sararak daha zayıf ve fit bir görünüm sunan korseler, güzelliğine önem veren kadınların her daim gözdesi olmuştur. Antik çağlardan beri sevilerek kullanılan korseler, günümüzde esnek ve rahat yapıya sahip özel ipliklerle üretilir. Vücudu toparlayarak daha sıkı ve fit bir görünüm elde etmenin yanı sıra, uzun süre kullanım ile vücutta incelme etkisi gösteren korseler de bulunur. Korseler giysilerin altına giyilerek şık bir görünüm sunmanın yanında çeşitli avantajlar da sunar. Örneğin, doğumdan sonra kullanılan göbek korsesi bayanların kurtarıcısı olur. Göbek korsesi ve bel korsesi bayanların karın ve bel kısmını toparlayarak vücutta sarkmayı önler. Kadın korse çeşitleri bölgesel kusurları gizlerken, estetik bir görünüm sunar. Zarif bir görünüm elde etmeyi sağlayan korseler, basit ama etkili parçalar olarak öne çıkar. Farklı model ve çeşitleri olan korseler arasından dilediğini seçerek sen de istediğin görünüme kolayca ulaşabilirsin!

Şort Korseler ile Formda Kal!

Şort korseler özel dikiş yapısı ve iplik dokusu ile kıyafetlerinin altından iz yapmaz. Rahatlığı ön planda tutan şort korseler kalçaları mükemmel şekilde toplayarak daha fit bir görünüm sunar. En dar kıyafetlerin altında bile kendisini belli etmediği için rahatça kullanabilirsin. Korse yapısı vücudunu toparlayarak güzelliğini ön plana çıkarırken daha formda görünmeni sağlar. Özel dokusu sayesinde tenini sıkıp kesmez. Özellikle basen ve karın bölgenden şikayetçiysen bu bölgeleri toparlayarak birkaç beden küçük görünmeni sağlar. Hareketlerini kısıtlamadan elbise, pantolon ve tulumlarının altına giyerek sen de rahat ve şık bir görünüme kavuşabilirsin!

Rahatlığın Adı Slip Korse!

Hayatını kolaylaştırmak ve güzelliğini ön plana çıkarmak için özel olarak hazırlanan slip korseler, diğer çamaşırlarınla da rahatça eşleştirebileceğin özelliktedir. Özellikle bel ve karın bölgeni sararak toparlayıcı etki gösterir. Başta mini eteklerin olmak üzere, tüm dar kıyafetlerinle rahatlıkla kombinleyebilirsin. İz yapmayan esnek dokusu sayesinde hareketlerini kısıtlamaz. Son derece rahat olan slip kesimi ve hijyenini düşünerek özel olarak tasarlanmış ağ kısmı ile gün boyu konforlu hissedebilirsin!

Elbise Korse ile Çekiciliğini Göster!

Penti'nin elbise korseleri, özel iplik dokusu ile tenini rahatsız etmeden gününü güzelleştirir. Elbise korse, kıyafetlerinin altından kesinlikle iz yapmaz. En ince ve dar kıyafetlerinle rahatlıkla uyum sağlayabilecek şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Astarsız elbise ve eteklerle kombinleyerek bu giysilerin yarattığı iç gösterme probleminden korse ile kurtulabilirsin. Çok dar elbiselerin tenini kesip potluk yapmasını elbise korsesi ile önleyebilir, mükemmel bir görünüme kavuşabilirsin. Elbise korse, yumuşak ve esnek dokusu sayesinde gün boyu konforlu bir his sunar. Vücudunu olduğundan daha fit göstererek güzelliğini zahmetsizce ön plana çıkarmanı sağlar.

Atlet Korse ile Her An Özgürsün!

Korse atletler özellikle karın ve göğüs bölgeni toparlayarak incelmeni sağlar. Korse atlet bayanlar için özel tasarlanmış esnek yapısıyla tenini güzel bir şekilde sararak gün boyu konforlu hissetmene yardımcı olur. Tenini kesip iz yapmadığı için özel günlerin de kurtarıcısı niteliğindedir. Hava alan dokusu ile vücudunu bunaltıp daraltmadan fit bir görünüm sunar. Gün içerisinde dar giysilerle giyerek şık bir görünüm elde etmeni sağlar. Atlet korseler ile her an fit ve konforlu hissetmek artık senin elinde!

Gününü Güzelleştiren Korseli Taytlar!

Korseli taytlar, günlük kullanım için uygun ve esnek parçalardır. Hareketlerini kısıtlamadan fit ve formda bir görünüm elde etmeni sağlarlar. Farklı renk ve modelde zayıf gösteren korseli taytları, giysilerinle rahatlıkla kombinleyebilirsin. Bu taytlar dar ve sıkı oldukları için, içine Penti'nin ince ve iz yapmayan iç çamaşırlarını tercih edebilirsin. Korseli taytların rahat ve şık olmasının yanı sıra, düzenli kullanımda kalça ve bacak bölgende incelme sağladığını görebilirsin.

Penti ile Dilediğini Seç!

Penti'nin korse modelleri ile kıyafetini en doğru şekilde taşımak ve her an fit hissetmek artık çok kolay. Bedeni toparlayarak saran korseler, hava alan esnek dokuları sayesinde vücudunu şekillendirirken konforlu bir kullanım sunuyor. Vücut şekline uygun birbirinden rahat ve kaliteli korseler şimdi Penti ile beğenine sunuluyor. Siyah ve ten rengi gibi renk seçenekleri ile artık giysilerine uygun korseyi rahatlıkla bulabilirsin. Korse fiyatlarını değerlendirirken de ürünün kalitesine ve dokusunun alerji yapmayan özellikte olmasına dikkat edebilirsin. Sen de atlet, elbise, slip, tayt, şort ve korse mayo modeline sahip toparlayıcı korseler arasından seçim yapıp, kıyafetlerinin altına giyerek hem incelme hem de daha şık görünme şansına sahip olabilirsin!