Tshirt

Ürün Cinsi
 • (19)
Cinsiyet
 • (19)
Renk
Beden
 • (19)
 • (19)
 • (19)
 • (18)
Fiyat
 • (4)
 • (13)
 • (2)
19 Ürün
Sayfa
 • «
 • 1
 • »
19 Ürün
Sayfa
 • «
 • 1
 • »

Bütün gün sokakta, işte, okulda ya da bir cafede çayını yudumlarken bedenini saran iç çamaşırları ile birliktesin. Akşam eve geldiğinde ya da gece yatağa girdiğinde iç giyim ürünleri teninle vakit geçirmeye devam ediyor. Peki, bu çamaşırların rahat ve nefes aldıran bir yapıda olmasını istemek en doğal hakkın değil mi? Kim akşam işten çıkıp eve giderken bedenini rahatsız eden bir çamaşır kullanmak ister ya da kim tenine nefes aldırmayan bir iç giyim ürünü için para harcamak ister? Elbette hiç kimse. Penti, asıl isteğinin bedenini özgürce hareket ettirirken aynı zamanda konforlu bir hisse de sahip olmak olduğunu biliyor. Bu yüzden Men iç çamaşırı koleksiyonu ile hayallerinin ötesinde bir iç giyim deneyimi yaşamanı hedefliyor. Sen de Penti'nin iç giyim ürün modelleri sayesinde hak ettiği özeni vücuduna sağlayabilirsin.  

"Klasik boxerın rahatlığını hiçbir şeye değişmem" diyenlere!

Erkekte iç giyim denince aklına gelen ilk ürünü tahmin etmek hiç de zor değil! Cevap klasik boxer, değil mi? Bedeni saran yumuşak yapısı ve rahat hareket etmeye imkan sağlaması sayesinde boxerlar erkek iç giyim modasının atan kalbi olmaya devam ediyor. Hem de Penti ile yeni bir soluk yakalıyor. Değişik renkleri, desenleri ve modelleri ile sen de tarzını dışarıda olduğu kadar içeride de konuşturabilirsin. Boxerını iç çamaşırı olarak kullanırken ne kadar rahatsan sıcak yaz gecelerinde pijama yerine kullanarak da tenini kendi haline bırakabilirsin. Böylece sen rahatlığından ödün vermezken bedenin konforlu bir şekilde nefes almaya devam edebilir! Sen de birçok modeli hemen görmek ve iç giyimde kaliteyi yakalamak istiyorsan Penti'nin Men koleksiyonunu mutlaka incelemelisin.

"Benim tercihim slip iç çamaşırı" diyenlere!

Seksenler sinema filmlerinde erkeklerin altında sıkça gördüğümüz, bir zaman futbolcularla özdeşleşmiş, günümüzde ise erkeklerin yavaş yavaş tanıştığı, her kesimin tercihi olmamasına rağmen kullanan kişinin vazgeçemediği slip iç çamaşırları, tarzının farkında olan erkeklere hitap ediyor. Slip mayo, slip boxer, slip külot gibi geniş bir yelpazeye sahip modelleri ile adeta iç giyim takımları arasında geçmişten geleceğe sarsılmaz bir öneme sahip olduğunu vurguluyor. Kullanımı oldukça konforlu olan bu modeller sayesinde pantolonların altında iç çamaşırlarının katlanması, bacakları sıkması gibi rahatsız edici durumlardan kurtulabilir; slip mayolarla plajlarda dikkatleri üzerine çekebilirsin, hem de hiçbir efor sarf etmeden... Geniş renk seçenekleri ve farklı kumaş türleri ile göze hitap ettiği kadar tene de hitap eden slip iç çamaşırları rahatlığın yeni adresi olmaya aday gibi görünüyor. Belki de slip iç çamaşırlarını deneme vaktin gelmiştir, ne dersin?

"Atletsiz olmaz" diyenlere!

İç çamaşırı deyince tartışmasız ilk üç sırada sayacağımız ürünlerden biri olan atletler, soğuk kış günlerinde bedeni hastalıklardan korurken sıcak yaz günlerinde terden sırılsıklam olmayı engelliyor ve görüntüne daha erkeksi bir hava katıyor. Farklı tarzdaki modelleri farklı amaçlarla kullanmak da mümkün. Bol ve ince yapıdaki atletleri sporda ve sıcak günlerde tshirt yerine tercih edebileceğin gibi; daha kalın olanları geceleri pijama üstü yerine de kullanabilirsin, bunun yanında vücudundaki teri emerek asıl amacını da fazlasıyla yerine getirir. Atletler, geniş renk ve desen seçenekleri, baskılı ve baskısız modelleri ile uzun bir süre daha erkeklerin en sevdiği iç giyim ürün modeli olacak gibi görünüyor. Atlet giyme modasına sen de hemen katılabilir ve Penti'nin Men İç Giyim Kategorisini ziyaret edebilirsin. 

Erkek iç çamaşırlarının onlarca farklı seçeneğine Penti'nin Men İç Giyim Kategorisini gezerek tek tıkla ulaşabilir, aradığın ürünü Penti kalitesi ile rahatça bulabilirsin. Farklı tarzlarda ve dokularda; "Sağlıklı bir beden sağlıklı iç çamaşırlarından geçer" anlayışıyla yapılmış yumuşak dokulu çamaşırlara kavuşabilirsin. Günün ne kadar hareketli olursa olsun, enerjini biraz olsun kaybetmemek için Penti tam sana göre. Bırak, Penti ile bedenin nefes alsın!