Soket Çorap

Ürün Cinsi
 • (27)
Cinsiyet
 • (40)
Renk
 • RENKLI
Beden
 • (40)
Fiyat
 • (30)
 • (10)
40 Ürün
Sayfa
 • «
 • 1
 • »
40 Ürün
Sayfa
 • «
 • 1
 • »

Kim demiş, soket çoraplar sadece soğuktan korunmak için giyilir diye? Penti erkek soket çorapları ile tanıştıktan sonra çorapların da birer aksesuar olduğunu fark edeceksin. Penti erkek soket çorapları ile hem ayaklarını soğuktan koruyabilir hem de birbirinden şık desen ve renk seçenekleri ile kombinlerini eşsizleştirebilirsin. Ayaklarının yanında ruhunu da ısıtacak onlarca model içerisinden seçimini yapabilir, tarzını tamamlayabilirsin. 

Uzun soket çorapları takım elbisenin altında, desenli soket çorapları günlük kıyafetlerde, renkli soket çorapları ise şortların altında giyerek uyumu yakalayabilirsin. Hırka rengi, kravat ve gömlek deseni gibi detayları soket çorabınla bütünleştirebilir, kıyafetinin ve ayakkabının ön plana çıkmasını sağlayabilirsin. Üstelik favori renk ve desenlere sahip çorapları dolabında her zaman hazır tutmak sana kolaylık sağlayacaktır. Yaz, kış fark etmeksizin her mevsimde giyebileceğin Penti soket çorap kategorisiyle tanışarak birbirinden farklı renk ve tasarımlardaki parçalarla şıklık yarışına katılmaya hazır mısın?

Uzun soket çoraplar her zaman moda!

Yaz, kış fark etmeden giyebileceğin bir çorap mı arıyorsun? O halde Penti'nin uzun soket çoraplarına göz atabilirsin! Uzun soket çoraplar her sezon moda ve bu hiçbir zaman değişmeyecek gibi duruyor. Kalitesi ve benzersiz dokusuyla geçmişten günümüze hep daha asil görüntü için kullanılan bu çoraplar, dolabının vazgeçilmez parçası olmaya aday!

Takım elbisenin altına giyeceğin siyah klasik uzun soket çorap ile daha ciddi bir görüntü elde ederken, günlük kıyafetler ile kombinlediğin soket çoraplarınla şık ve rahat bir görünüm sağlayabilirsin. Hatırlatmakta fayda var; uzun soket çoraplar şortların altında da çok şık duruyor! Farklı renk seçeneklerine sahip uzun soket çorapları seçtiğin kemer ve kravat gibi aksesuarlar ile dilediğin gibi tamamlayabilirsin. Üstelik kış ayları için yün ve kaşmir çorapları tercih ederken, bahar ve yaz ayları için daha ince dokumalar kullanabilirsin. Bu soket çoraplar; bot, spor veya klasik fark etmeksizin tüm ayakkabılarınla uyumlu olacaktır. Her senenin vazgeçilmez parçası uzun soket çoraplar ile tarzını konuşturmaya var mısın?

Desenli soket çoraplarını geçmeyelim!

Sıra, kombinlerin olmazsa olmazı desenli soket çoraplara geldi! Desenli soket çorapların farklı renk ve modelleri sana enerji, giyimine ise renk katacak. Hem yaz hem de kış aylarının vazgeçilmezi olan bu çorapları, günlük kıyafetlerinin yanı sıra takım elbise ve şortlarla da kullanabilirsin. Üstelik çoraplarının desenlerini hırka veya kravatınla aynı seçerek uyumu yakalayabilirsin. Beyaz, siyah veya gri çizgi desenli spor soket çorapları şortların altında kullanman seni hem renkli hem de sportif gösterecektir. Sporcu kişiliğini bu çoraplar ile yansıtırken, klasik desenli çoraplar ile de iş ortamında ciddiyetini gösterebilirsin. Bunun yanında, sade ve tek renkli kıyafetlerini de desenli soket çoraplar ile tamamlayarak fark yaratabilirsin. Farklı desen seçenekleri ile genç ve yaşlı herkesin ortak tercihi desenli çoraplar, günlük ve klasik kıyafetlerinin vazgeçilmezi olmaya aday! Haydi sen de modayı desenli soket çoraplar ile yakala!

Şıklığın adresi: Renkli soket çoraplar

Penti renkli soket çoraplar ile artık hayat çok renkli! Bu soket çorap kategorisi, her sene olduğu gibi bu sene de yine kişiliğinin yansıması olacak. Farklı renk seçenekleriyle bu çoraplar daha enerjik, daha genç ve daha sportif bir görünüm elde etmeni kolaylaştıracak. Birbirinden güzel rengarenk soket çoraplar, enerjine enerji, gününe motivasyon katarken; tarzına da uyum sağlayacak. Renkli soket çoraplarını tüm spor şortları, bermuda şortlar ve günlük pantolonlarının altında kullanabilirsin. Dar ve kısa paça pantolonlar ile kombinleyerek benzersiz bir görünüm elde edebilirsin. Üstelik renkli soket çoraplar, kombinlerinde sana farklı seçenek imkanları sunar. Örneğin soket çorabının rengini kıyafetinle aynı seçerek uyumu yakalayabilir, zıt renkler ile de kontrast elde edebilirsin. Renkli soket çoraplarla oluşturduğun kombinleri dilediğin gibi tasarlayabilir, kendi yaratıcılığını gösterebilirsin. Sevdiğin ve en sık kullandığın renklerin çorap koleksiyonunu yaparak dolabında muhafaza etmek kıyafet seçiminde de sana büyük kolaylık sağlayacaktır. Penti'nin birbirinden şık soket çorapları ile yaratıcılığını keşfetmeye ne dersin?