Pijama Takımı

Ürün Cinsi
 • (38)
Cinsiyet
 • (38)
Renk
Beden
 • (1)
 • (33)
 • (32)
 • (31)
 • (29)
 • (30)
Fiyat
 • (7)
 • (2)
 • (29)
38 Ürün
Sayfa
 • «
 • 1
 • »
38 Ürün
Sayfa
 • «
 • 1
 • »

Hala kendine göre bir pijama takımı seçemediysen sorun sende değil! Penti pijama takımlarının birbirinden ferah ve şık seçenekleriyle henüz tanışmamışsın demektir. Her gün, evde ne giyeceğini düşünüyor ve nihayetinde dışarıda kullanmak için aldığın kıyafetleri evde eskitiyorsan artık sence de zamanı gelmedi mi? Farklı modelleriyle Penti erkek pijama takımlarından kendine en uygun olanı seçerek evinde de tarzını yaratabilirsin. Hayatın yoğun koşturmacası içinde günlük sorumlulukların bittiğinde üzerine rahat bir şeyler giyip hiçbir şey düşünmeden evde olmanın tadını çıkarmak isteyebilirsin. Her zevke uygun pijama takımı modellerinden birini seç ve Penti ile değişikliğin tadını çıkar. Sen de bunu hak ettiğini düşünüyorsan harekete geç ve alışverişe başla! 

Penti pijama Takımıyla güzel bir uyku seni bekliyor 

Günün yorgunluğunu en iyi şekilde üzerinden atabilmek, bir sonraki güne stressiz, dinlenmiş ve enerjik uyanmak sana çok iyi gelecek. Yumuşacık dokusuyla üzerindeyken neredeyse hissetmeyeceğin kaliteli kumaştan yapılan pijama takımı çeşitleriyle sen de deliksiz bir uykunun tadını çıkaracaksın. Esnek kumaş yapısıyla sınırsız bir hareket özgürlüğü vadeden Penti'nin birbirinden şık pijama takımları, tene narin dokunuşlar yapan rahat kesimiyle sana kendini kuş gibi hafif hissettirir. Pamuk lifleri ile Penti pijama takımları uyurken de huzurlu olmanı sağlayacak. İstirahat vaktin senin için önemliyse çeşit çeşit renk ve bedenlerdeki pijama takımı erkek modellerinden en çok hoşuna gideni seç ve uykunun tadını çıkar.

Her mevsime uygun Penti pijama takımları 

Yazın kavurucu sıcaklarında da kışın dondurucu soğuklarında da seni yüzüstü bırakmayacak pijama takımı modelleri içerisinden dilediğini seçebilirsin. Penti’nin her mevsime uygun farklı modelleriyle dört mevsimin tadını çıkarmaya hazır mısın? Sen de erkek yazlık pijama takımı modellerinden dilediğini seç. Şortlu, askılı, kısa kollu modellerin içerisinden seçeceğin pijama takımlarıyla yazın keyfini doyasıya çıkar. Evinde ferah ferah vakit geçirirken zevkle buzlu kahveni yudumlayabilirsin. Soğuk günlerde vücudunu sıcak tutmak senin de hakkın! Pijama takımı çeşitleri arasından kış ayları için tasarlanmış polar pijama takımı ve uzun kollu modellerden kendine en çok yakışacağını düşündüğün modeli seç ve sıcak çayınla beraber dışarıdaki yağmuru doyasıya seyret.

Ev halin şık olsun

Giyim kuşam insanın karakterinin dışa yansımasıdır. Pijama takımının yalnızca uyku vaktinde giyilebileceğini düşünüyorsan yanılıyor olma ihtimalin yüksek. Penti’nin her zevke uygun birbirinden şık pijama takımı modellerini bir kere giydikten sonra asla çıkarmak istemeyeceksin. Penti pijama takımları ile evde de dış görünüşüne önem vermek sana iyi hissetirecek. Rengarenk ve eğlenceli desenli modellerden, sade ve düz baskılı modellere, üzerinde en iyi duracağını düşündüğün takımı seç ve keyfin yerine gelsin. Çat kapı gelen misafirler, arkadaşlarından ansızın gelen görüntülü aramalar, acil markete gitme ihtiyacı seni korkutmasın. Birçok alternatif arasından seçtiğin şık ve kaliteli pijamalı takımın sayesinde ev halinle her an güzel görünmeyi başaracaksın. Robdöşambr erkek için nasıl bir görüntü veriyorsa Penti pijama takımlarıyla da aynı imajı yansıtabilirsin. Birbirinden şık tasarımlar içerisinden tercih ettiğin pijama takımın ile ev toplanmalarında, pijama partilerinde tıpkı dışarıda olduğu gibi evde de ortamın yıldızı olacaksın. 

Kendini yenilemekten korkma

Uzun zamandır giydiğin fakat bir türlü vazgeçemediğin pijamaların olabilir. Eminiz Penti’nin birbirinden şık, rengarenk pijama takımlarını gördükten sonra kararını değiştireceksin. Her yaşa, her bütçeye, her bedene ve her zevke uygun özgün tasarımlarıyla Penti pijama takımları ile kendini yenileyecek ve adeta tekrar doğacaksın. Kısa kollu, uzun kollu, şortlu, cepli ve daha birçok seçenekleriyle beraber Penti pijama takımları seninle buluşmak için sabırsızlanıyor. Hayatı deli dolu yaşayanlar için renkli ve desenli, sade bir görüntüyü tercih edenler için düz renkli tasarımlardan dilediğini seçebilir ya da kendi tarzını oluşturmak istersen birbirinden şık pijama takımlarını kendi zevkine göre kombinleyebilirsin. Bütçeni aşmayacak seçeneklerle Penti pijama takımlarından birden fazla alabilir ve bunları ruh haline göre farklı zamanlarda farklı şekillerde kullanabilirsin. Sen de Penti pijama takımıyla kendini iyi hissetmek istiyorsan harekete geç ve hoşuna giden ürünü sepete ekleyerek alışverişini tamamla.