Görünmez Çorap

Ürün Cinsi
 • (5)
Cinsiyet
 • (6)
Renk
Beden
 • (6)
Fiyat
 • (5)
 • (1)
6 Ürün
Sayfa
 • «
 • 1
 • »
6 Ürün
Sayfa
 • «
 • 1
 • »

Hem estetik hem konfor açısından fayda sağlayan bir çorap modeline ne dersin? Görünmez çorap modelleri, benzersiz özellikleri nedeniyle erkek giyimin daima vazgeçilmez bir parçasını oluşturuyor. Özellikle kısa paçalı pantolonlar, eşofman altları ya da roller şortlarda çorapların belli olması estetik açıdan hoş kabul edilmediği için görünmez çoraplar, büyük bir kurtarıcıya dönüşüyor. Klasik, casual veya spor kombinlerinle birlikte severek kullanabileceğin görünmez çoraplar, diğer yandan birçok farklı avantajı ve seçeneği de beraberinde getiriyor.

Penti'nin görünmez çorap modelleri ile tarzını kusursuzlaştır

Babet çorabı adıyla da bilinen görünmez çorap modelleri, Penti tarafından ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun şekilde, birbirinden farklı renk, desen ve boyutlarda üretiliyor. Temel olarak düz, desenli ve bilekte biten üç farklı alternatiften meydana gelen görünmez çoraplar, içerdikleri zengin ürün yelpazesi sayesinde değişik tarzlara, kombinlere ve ayakkabı modellerine kolayca uyum sağlıyor. 

Her kombininle kullanabileceğin düz görünmez çorap modelleri

En çok tercih edilen model olan düz görünmez çoraplar, başta siyah olmak üzere füme, bej, melanj ya da beyaz gibi onlarca farklı renk tonuyla seni karşılıyor. Parmakların ve topuğun üstünde biten bu çorap modellerini, oldukça düşük konçlu ayakkabılarınla dahi rahatlıkla kullanabilirsin. Örneğin; düz siyah görünmez çorapları, oxford tipi klasik ve ayak bileğini açıkta bırakan ayakkabılarınla kombinleyerek mükemmel bir uyum yakalaman mümkün. Bunun dışında görünmez çoraplar, spor ayakkabıların için de harika bir alternatif oluşturuyor. Aynı zamanda bu çoraplar, bitiş kısımlarında yer alan lastiklerle ayaklarından kolayca kaymıyor, böylece uzun saatler boyunca sabit kalarak konfor açısından da avantaj yaratıyor.

Daha yaratıcı kombinler için desenli görünmez çoraplar

Eğer daha hareketli bir ayakkabı çorabı arıyorsan Penti'nin desenli görünmez çorapları senin için ideal seçeneği oluşturuyor. Çizgili, kırçıllı ya da baskılı gibi oldukça zengin bir renk ve desen skalasına sahip olan bu çorap modelleri, tıpkı düz görünmez çoraplarda olduğu gibi parmakların ve topuğun üstünde biten, lastikli ağızlarıyla kolayca kaymayan bir yapıdan meydana geliyor. Daha yaratıcı ve renkli kombinler oluşturmana imkan tanıyan desenli erkek görünmez çorap modelleri; siyah, gri ya da beyaz gibi klasik renklerin ve simetrik desenlerin yanı sıra mercan kırmızısı, fosforlu yeşil ya da pudra mavisi gibi oldukça özgün renkler ve asimetrik desenler de içeriyor. 

Penti'nin görünmez çorap seçenekleri soğuk havalarda da seninle

Görünmez çorap dendiğinde akla ilk olarak parmak ve topukların üzerinde biten oldukça kısa ve ince görünmez çorap modelleri gelse de özellikle kış ayları ve botlar için üretilen daha uzun ve kalın görünmez çorap modelleri de bulunuyor. Bu tarz çoraplar daha çok soğuk havalar ve konçlu ayakkabılar için ideal olsa da tıpkı diğer görünmez çoraplar gibi bilekte biten görünmez çorapları da tarzına uygun bulduğun her an kullanabilirsin. Ek olarak uzun görünmez çorapların da düz ve tek renk alternatifleri olduğu gibi çizgili, desenli ya da baskılı seçenekleri mevcut.

Görünmez çorap modellerinin avantajlarından faydalan!

Görünmez çorap modelleri, klasik çorap modellerine göre hem görsel hem işlevsel açıdan farklı avantajlar sunuyor. Özellikle kaliteli pamuktan üretilen ve gerekli elastikiyeti sağlayan Penti'nin görünmez çorap seçenekleriyle bu avantajlardan maksimum seviyede yararlanabilirsin. Görünmez çorapların sunduğu avantajlardan bazıları ise şöyle:

 • Görünmez çoraplar, ayağının yalnızca parmak ve topuk gibi belirli bölgelerini kapladığı için bu çorapları düşük konçlu ayakkabıların dışında üst kısımları açık veya delikli ayakkabılarınla da rahat bir şekilde kullanabilirsin. 
 • Pamuklu yapıları sayesinde ayağının nefes almasını engellemedikleri ve büyük bir bölümünü açıkta bıraktıkları için konfor açısından da önemli ölçüde fayda sağlıyor. Ayrıca lastikli üst bölümleri ayağından kaymadığı için rahatsızlık yaratmıyor.
 • Penti, görünmez çorap fiyatlarıyla da fark yaratmayı başarıyor. Bu da istediğin görünmez çorap modelini kolayca satın almana imkan tanıyor.

Düz, desenli veya bilekte biten... Tercihin ne olursa olsun, erkek görünmez çorap konusunda ihtiyacın olan tüm seçeneklere Penti aracılığıyla ulaşabilir, böylece birbirinden yaratıcı ve şık kombinler oluşturabilirsin.