Külotlu Çorap

Ürün Cinsi
 • (167)
 • (2)
Cinsiyet
 • (132)
Renk
Beden
 • (141)
 • (100)
 • (1)
 • (57)
 • (71)
 • (60)
 • (1)
Fiyat
 • (120)
 • (43)
 • (7)
Çorap Fonksiyon
 • (1)
Denye
Paket Adeti
 • (20)

Rengarenk, desenli ve birbirinden eğlenceli modelleri ile kız çocuk külotlu çorapları, çocuklara her mevsim konfor sunuyor! Külotlu çoraplar vücutta, belden ayak uçlarına kadar uzanan bölgeyi sıkı bir şekilde sararak her mevsim kullanım rahatlığı sağlıyor. Temelde opak ve saydam olmak üzere ikiye ayrılan külotlu çoraplar farklı desen, renk ve dokulara sahip oluyor. Külotlu çoraplar; kız çocukları için etek, elbise gibi giysilere rahatlıkla uyum sağlıyor. Kız çocuk külotlu çorapları pamuk içeriği ile çocuklarda terleme probleminin önüne geçerek esnek yapılarıyla onlara hareket özgürlüğü sunuyor. Uzun süre bozulmadan kullanmaya imkan sağlayan kaliteli dokusu ile defalarca yıkansa dahi renkleri solmuyor ve çekerek kısalma yapmıyor. Kullanımının sunduğu rahatlık ve fonksiyonelliği ile sıkça tercih edilen kız çocuk külotlu çorapları her mevsim eğlenceli bir deneyim vadediyor. 

Kışa uygun sıcacık termal çoraplar

Kış aylarında çocukları soğuk havalardan korumak dendiğinde akla ilk olarak sıcacık dokularıyla külotlu çoraplar geliyor. Isınmanın en eğlenceli yolu olan külotlu çoraplar, kış aylarında giyilecekse özellikle termal özelliğe sahip olanların tercih edilmesi gerekiyor. Bu sezon Penti'nin külotlu çorapları eğlenceli desenleri ve özellikle sıcacık tutan termal yapısıyla kış aylarının vazgeçilmezi olmaya hazırlanıyor.

Rengarenk çoraplar çocukların içini ısıtırken birbirinden güzel desenleri ile de yüzleri güldürüyor. Termal kız çocuk külotlu çorapları çocukların teninin soğuk ile temasını engelleyerek vücut ısısını korumaya yardımcı oluyor. Özellikle bel çevresini sarıp ısıtan termal külotlu çoraplar etek ve elbiselerin altına giyilebildiği gibi, sıcak tutması için pantolonların altına da rahatlıkla giyilebiliyor. Bu sayede okula giden ya da ebeveynleri ile birlikte dışarı çıkan kız çocukları, üşümeden konforlu bir şekilde vakit geçirebiliyor.

Rengarenk yazlık çoraplar

Sıcak havalarda genelde esnek yapılarıyla çocukların hareket özgürlüğünü kısıtlamayan ince çoraplar tercih ediliyor. Farklı derecelerde değişen çeşitli denye seçenekleri ile kız çocuk külotlu çorapları, terlemeyi azaltarak çocukların konforlu zaman geçirmesini sağlıyor. Birbirinden eğlenceli desenlere sahip külotlu çoraplar; puantiyeden çizgiye, sade figürlerden karakter çizimlerine uzanan çeşitli modelleri ile her moda uygun!

Kayma yapmadan vücudu saran kız çocuk külotlu çorapları birbirinden eğlenceli desenleri ile çocukları mutlu ediyor. Özellikle yaz aylarında kız çocuk külotlu çorapları, bacakların birbirine sürtünmesi sonucu yaşanan pişik probleminin oluşumunu engellemeye yardımcı oluyor. Enerjisi ile yerinde duramayan çocuklar için ter oluşumunu azaltarak konfor sağlayan pamuklu külotlu çoraplar, kız çocuklarının her zaman severek giydikleri kurtarıcı parçalara dönüşüyor.

Her mevsim sağlığı koruyan çoraplar

Birbirinden eğlenceli tasarımları ile öne çıkan desenli kız çocuk külotlu çorapları her mevsim keyifle kullanılıyor. Bununla birlikte çocuk çorabı seçiminde desen ve renklerin dışında ilk olarak çorapların çocuk sağlığına nasıl etki ettiğine de dikkat edilmesi gerekiyor. Penti, çorabın yapıldığı malzemeden renklendirme işleminde kullandığı boyaya kadar her detayda kız çocuklarının sağlığını düşünüyor. 

Penti'nin rengarenk yazlık çorapları ve birbirinden eğlenceli desenlere sahip kız çocuk termal külotlu çorapları, günün her anında eşsiz bir konfor sunarken esnek yapılarıyla çocukların hareket özgürlüğünü düşünüyor. Her mevsim giyilebilen çoraplarıyla Penti, kız çocuklarının sadece güneşli havalarda değil, aynı zamanda soğuk geçen kış günlerinde de yol arkadaşı oluyor.