Külot

Ürün Cinsi
 • (18)
 • (2)
Cinsiyet
 • (20)
Renk
Beden
 • (7)
 • (2)
 • (2)
 • (5)
 • (3)
 • (5)
 • (11)
 • (11)
Fiyat
 • (11)
 • (9)
Külot Model
 • (1)
Paket Adeti
 • (2)
20 Ürün
Sayfa
 • «
 • 1
 • »
20 Ürün
Sayfa
 • «
 • 1
 • »

Penti'nin birbirinden renkli giyim ve aksesuar ürünleri kız çocuklarının hayallerini süslemeyi başarıyor! Tüm renklerin en güzel ve dikkat çekici tonlarıyla bezenen ve sıra dışı tasarımlarla üretilen Penti kız çocuk ürünleri kalitesi ile de göz dolduruyor. Bunun yanı sıra üstün konfor sunduğu için de kız çocukları için kullanmaktan ve giymekten inanılmaz zevk duyulan ürünler haline geliyor.

Birbirinden şirin elbise ve tayt modelleri

İddialı kız çocuk elbise modelleri Penti'de! Çocukların herhangi bir etkinlikte tercih edebilecekleri özel kıyafetlerin yanı sıra günlük yaşamda daha şık olmalarını sağlayacak elbiseler de seçenekler arasında bulunuyor. Diğer Penti ürünleri ile bir araya getirilerek dikkat çeken tarzlar ortaya konabilecek bu ürünler, ipeksi dokuları ile de üstün konfor vadediyor. Kız çocuk tayt modelleri gibi hem günlük hayatta hem de hareketli aktivitelerde giyilebilen fonksiyonel giysiler de Penti ürünleri arasında yer alıyor.

Ev giyimini zevkli kılan pijama takımları ve gecelikler

Kız çocuklarının evde geçirdiği vakitler Penti pijama takımları ile değerleniyor! Sevimli hayvan figürleri ya da animasyon karakterler içeren, soft tonlarla inanılmaz şirin bir tarz kazanmış pijama takımlarını çocuklar üzerinden çıkarmak istemiyor. Alışılmış tasarımlardan uzak olan pijama takımlarına gecelikler de ekleniyor ve kız çocuklarının hayal dünyası bu ürünlerle şekilleniyor. Penti pijama takımları ve gecelikler tül, fiyonk, fırfır gibi detaylarla çocuklarda daha fazla ilgi uyandırmayı başarıyor. Görsel zenginliklerine ek olarak kalite konusunda da hayli iddialı olan Penti pijama takımları ve gecelikler, çocuklara gün boyu rahatlık ve hareket özgürlüğünün de kapılarını aralıyor. Yumuşacık kumaşları sayesinde çocukların mışıl mışıl uykulara dalıp yeni güne dinlenmiş bir şekilde uyanabilmelerini sağlıyor.

Tene ipeksi dokunuşlar yapan iç çamaşırlar

Günlük yaşamın olmazsa olmazı iç çamaşırlar Penti kalitesi ile buluşarak kız çocuklarının yaşam kalitesini yükseltiyor. Varlığını unutturacak kadar yumuşak ve rahat olan külot, slip, boxer ve atlet modelleri gardıropların vazgeçilmez parçası olmayı başarıyor. Külot ve boxerların bel kısımları ideal bir esnekliğe sahip olmasından dolayı çocukların belini sıkmadan rahatça kavrıyor. Yarım atlet modelleri ise kız çocuklarının göğüslerini rahatsız etmeden sararak hareket özgürlüklerine katkıda bulunuyor. Penti, tasarım çeşitliliğini iç çamaşırlarında da ön plana çıkarıyor.

Kız çocukların rengarenk dünyasına yaraşır çoraplar

Kız çocukları için en önemli giyim ürünlerinden olan çoraplar, Penti'nin yaratıcı modelleri ile çok daha dikkat çekici bir hale geliyor. Babet çorapları ile patik, soket ve külotlu çorap çeşitleri her duruma uygun kullanım şansı sunuyor ve farklı modelleriyle de her renk ve her desen kız kıyafetleri ile harika bir uyum yakalayabiliyor. Penti çorap modelleri, alışılmışın dışında tasarımlara imza atıyor ve çocuklar için bir giyim ürününden çok daha fazlası olmayı başarıyor. Farklı dokuları, şirin tasarımları ile adeta bir görsel şölen yaşatan Penti çorap çeşitleri ile çocukların ayak konforu da güvende kalıyor, kalın modeller ile de kış ayları sıcacık geçiyor.

Kullanım rahatlığı sunan şık plaj ürünleri

Çocuklar için çok önemli olan yaz tatili, Penti ürünleri ile çok daha keyifli geçiyor! Birbirinden şık mayo, bikini ve mayokini modelleri miniklere deniz sefalarında eşlik ediyor. Rahatça koşturup eğlenebilmelerinde destekçileri olan Penti plaj ürünlerine kaftan modelleri de dahil oluyor ve hoş bir plaj stili elde etmelerini sağlıyor. Rengarenk şapkalarla güneşten korunan kız çocukları, havlu modelleri ile de kurulanıp güneşlenme keyfini sürebiliyor. Tüm bu ürünlerde çocukların en sevdiği figür ve objelerin görselleri yer alıyor, bu sayede çocuklar bu ürünleri kullanmaktan ekstra zevk duyuyor.

Hayal dünyalarını süsleyen aksesuar modelleri

Penti kız çocukları için yalnızca giyim ürünleri değil, ilgi çekici aksesuarlar da sunuyor. Penti toka modelleri ile kız çocukları saçlarını hayal ettikleri gibi toplayabiliyor, örebiliyor veya diledikleri gibi şekillendirebiliyorlar. Penti takı modelleri de miniklerin daha şık olup kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlıyor. Unicorn gibi çocuklarda merak uyandıran şekillerle tasarlanmış taraklar çocukların saç bakımı için eğlenceli birer ürün olma özelliği taşıyor. Günlük yaşamda ya da tatillerde değerlendirebilecekleri çanta modelleri ise gerek renkleri gerekse de eğlenceli tasarımları ile çocukları kendine hayran bırakıyor.

Ayaklar güvende

Penti kız çocuk kıyafetleri ile kombinlenebilecek çeşitli ayakkabı modelleri de Penti'de! Yazlık ayakkabı modelleri hem günlük hem de plajda kullanım seçeneği sunuyor. Kışlık olarak da patik ve panduf modelleri çocukların sıcacık ayaklara sahip olmalarını sağlıyor. Penti ayakkabı modelleri aynı zamanda çocukların ayak konforunu ve şıklığını da düşünüyor.

Penti ürünleri; dünyalarını daha renkli hale getirmek, özgürce hareket edebilmelerine destek vermek ve daha mutlu olmalarını sağlamak için çocukları bekliyor!