Mayo

Ürün Cinsi
 • (9)
 • (4)
 • (1)
 • (1)
Cinsiyet
 • (16)
Renk
 • RENKLI
Beden
 • (13)
 • (4)
 • (4)
 • (7)
Fiyat
 • (3)
 • (13)
16 Ürün
Sayfa
 • «
 • 1
 • »
16 Ürün
Sayfa
 • «
 • 1
 • »

Her an her yerde kıpır kıpır olan erkek çocuklar, plajları da bitmek bilmeyen enerjileriyle şenlendiriyor. Enerji dolu erkek çocukların plajdaki neşesini arttırmanın yolu da hem rahat hem de eğlenceli mayolardan geçiyor. Dayanıklı ve hızlıca kuruyan kumaşları sayesinde minik bedenlere eşsiz bir konfor sunan en güzel erkek çocuğu mayo modelleri Penti'de yer alıyor. Çeşit çeşit renklere ve eğlenceli temalara sahip onlarca erkek çocuk mayosu arasında her miniğin zevkine uygun pek çok parça bulunuyor.

Erkek çocukların en sevdiği figürlerle süslenen mayo ve şortlar capcanlı renkleriyle yazın coşkusunu yansıtıyor. Narin bedenleri yumuşak dokunuşlarla saran konforlu mayolar eğlenceli detaylarıyla da minikleri şaşırtıyor. 

Miniklerin özgürce hareket etmesine imkan tanıyan slip mayolar

Yeşil, siyah, kırmızı, turuncu, mavi ve lacivert renklere sahip onlarca çeşidiyle baş döndüren slip mayolar, capcanlı görünümleriyle miniklerin ilgisini çekmeyi başarıyor. Arabalar, canavarlar, robotlar, köpek balıkları ve roketlerle süslenerek göz alıcı güzelliğe ulaşıyor. Miniklerin narin belini sıkmadan kavrayan renkli bel bantlarıyla konforu garanti altına alırken eğlenceyi de ikiye katlıyor. Birbirinden güzel ve renkli çocuk slip mayo çeşitleriyle yüzmek eskisinden daha eğlenceli bir hal alıyor.

Eğlenceli plaj aktivitelerinin sevimli ortakları deniz şortları

Erkek çocukların en az yüzmek kadar keyif aldıkları aktivitelerden biri de kumla oynamak oluyor. Kumla oynarken kendilerinden geçen miniklerin kendilerini her an özgür ve konforlu hissetmelerinin yolu da rahat bir çocuk deniz şortu giymekten geçiyor. Miniklerin hareketlerini kısıtlamayacak uzunluğa sahip erkek çocuk deniz şortu modelleri Penti'de yer alıyor.

Pek çok renk ve desene sahip deniz şortları, aslan ve kaplanlarla dolu tropik ormanlar ve erkek çocukların vazgeçilmezi olan sevimli dinozorlarla süslenerek miniklerin gönlünde taht kuruyor. Yatay ve dikey çizgili modelleriyle etrafına hareketlilik katan şortlar; basketbol, kaykay, araba ve şirin meyve temalarıyla da dikkat çekiyor. Kolay kullanım sağlayan lastikli beli sayesinde minik bedenleri narince kavrayan şortlar bel kısmında yer alan renkli bağcık detaylarıyla da şık bir görünüm sunuyor. Rahatsızlık hissi vermeyen kumaş yapısı ve sağlam dikişleriyle miniklerin kendini rahat ve güvenli hissetmesini sağlıyor. 

Şort mayolarla şıklık ve konfor minik bedenlerde bir araya geliyor

Hayvanlar dünyasının en sevimli üyelerinden olan kediler, pandalar ve balıklar Penti'nin sevimli şort mayolarını süsleyerek miniklere havuz ve plajlarda da eşlik ediyor. Erkek çocuklar için özel olarak üretilen şort mayolar, neşeli figürlerinin yanı sıra renkli bel bantlarıyla da dikkat çekiyor. Gün boyu yerinde duramayan miniklerin narin bedenini sıkmadan saran mayolar, esnek bel bantları sayesinde konforu üst düzeye çıkarıyor. Hem yüzerken hem de plajda keyifli vakitler geçirirken kullanıma uygun olan şort mayolar miniklerin favorisi oluyor. 

Dinozor temalı mayolar miniklerin en yakın arkadaşı oluyor

Erkek çocukların en sevdiği hayvanların başında dinozorlar geliyor. Her ne kadar dinozorlar, çok daha uzun zamanlar öncesinde yaşamış olsa da Penti dinozor temalı mayolarıyla dinozorları günümüze taşıyor. Yüzme keyfini doruk noktasına ulaştıracak olan sevimli dinozor temalı mayolar, miniklerin plaj oyunlarına da eşlik ediyor. Hem yüzerken hem de plajda oynarken minikleri konforla saran dinozor temalı mayolar, capcanlı renkleriyle plajda geçirilen her anı unutulmaz kılıyor.

Miniklerin neşesini göklere ulaştıran uzay temalı mayolar

Uydular, roketler, bulutlar, astronotlar, gezegenler ve gizem dolu ufolarla süslenen uzay temalı mayolarla erkek çocukların uzay sevgisi plajlara taşınıyor. Rengarenk, cıvıl cıvıl slip ve şort mayo modelleriyle sıcak yaz günleri eğlenceli anılara dönüşüyor.

Yarış arabası temalı mayolarla eğlence, plajlarda da hız kesmeden devam ediyor

Hız tutkunu minikleri mutlu edecek bir tema daha Penti'nin özel plaj koleksiyonunda boy gösteriyor. Heyecanlı yarışların başrolü olan yarış arabalarıyla süslü slip ve şort mayolar erkek çocukları ilk görüşte kendine hayran bırakıyor. Eğlenceli görünümünün yanı sıra rahatlığıyla da ön plana çıkan mayolar, miniklerin vazgeçilmezi oluyor.

Penti'nin geniş plaj koleksiyonuyla eğlence ve konfor yaz boyu plajlara hakim olurken miniklere de yazın tadını doyasıya çıkarmak düşüyor!