Şapka

Ürün Cinsi
 • (1)
Cinsiyet
 • (1)
Renk
Beden
 • (1)
Fiyat
 • (1)
1 Ürün
Sayfa
 • «
 • 1
 • »
  1 Ürün
  Sayfa
  • «
  • 1
  • »

  Kadın Plaj Şapka

  Penti ev giyim, dış giyim, iç giyim ve aksesuar alanında olduğu gibi plaj giyim alanında da seni muhteşem ürünlerle buluşturuyor. Çok geniş bir plaj koleksiyonuna sahip olan Penti, Kadın Plaj Şapkası koleksiyonu ile yaz kombinlerini havalı bir şekilde tamamlamana imkan tanırken sana konfor dolu anlar yaşatıyor. Bir yandan başını güneşten korurken diğer yandan özenle hazırladığın plaj kombinlerini şık bir dokunuşla tamamlamana izin veren plaj şapkası modelleri ile sen de yaz aylarının keyfini doyasıya çıkarabilirsin. Hasır detaylı şapkalar ile plaj takımlarını klasik bir dokunuşla tamamlarken kumaş detaylı şapka modelleri sayesinde ise tarzına çarpıcı bir dokunuş yapabilirsin.

  Penti'nin plaj şapkası modelleriyle güneşten korun!

  Penti, çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan plaj koleksiyonunda hem şık hem de son derece fonksiyonel ürünlere yer veriyor. Her detayı ile senin konforunu düşünen Penti'nin plaj şapkası modelleri, yazın kavurucu sıcağında başını güneşin olumsuz etkilerinden koruyor. Hasır detaylı geniş şapkaları sayesinde hem başını hem de şapkanın yarattığı gölge ile yüzünü güneşten koruyan Penti, ürettiği modellerde şıklığı da her zaman ön planda tutarak şıklığından taviz vermeden çok rahat bir plaj deneyimi yaşamana imkan tanıyor. Hava çok sıcak olsa bile yüzünde oluşturduğu gölge sayesinde daha ferah bir şekilde nefes almana izin veren Penti'nin plaj şapkası modelleri, hava alan yapısı sayesinde başını da huzur dolu dokunuşlarla sarıyor. Böylece bir yandan güneşten korunurken diğer yandan da sıcak havanın olumsuz yönlerini en düşük seviyede hissederek tatiline keyifli bir şekilde devam etmeni sağlıyor. Sen de kendini güneşten korumak için Penti'nin plaj şapkası modellerine hemen göz atabilir ve tarzına en uygun ürünleri sepetine ekleyebilirsin!

  Başını narin bir şekilde saran plaj şapkası modelleriyle tanış!

  Kendini güneşten korurken ya da kombinini tarzınla uyumlu bir şapkayla taçlandırırken konforundan taviz vermek zorunda değilsin! Plaj koleksiyonundaki her parçasında şıklığı konforla buluşturan Penti, plaj şapkası modellerinde de sana benzersiz bir konfor vadediyor. Tenini ve saçlarını yumuşacık dokunuşlarla saran plaj şapkası modelleri sayesinde bu sezon plajda hiç olmadığın kadar rahat hissedeceksin. Bu sayede şıklığınla göz kamaştırırken hissettiğin konforlu dokunuşlar sayesinde çok daha öz güvenli bir şekilde adımlarını atarak plajdaki iddialı duruşunu herkese göstereceksin.

  Üzerindeki varlığını unutturacak kadar hafif bir yapıya sahip olan plaj şapkası modelleriyle konforu yaşa!

  Penti'nin plaj şapkası modelleri şık tarzlarıyla kombinlerini en güzel şekilde tamamlamana imkan tanırken başını konfor dolu dokunuşlarla sarar. Tüm bunları yaparken de asla bir ağırlık hissi oluşturmaz. Hafif yapısı sayesinde üzerindeki varlığını unutturan Penti plaj şapkası modelleri sayesinde rahatından asla taviz vermezsin. Özgür bir şekilde hareket etmenin keyfini çıkarırken saçlarını ve başını da en keyifli şekilde güneş ışınlarından koruyabilirsin.

  Penti plaj şapkası modelleriyle kombinlerini tamamla!

  Beyazdan gül kurusuna, ekrudan siyaha kadar çok geniş bir renk seçeneği ile karşına çıkan Penti plaj şapkası modellerini sen de plaj kombininle uyumlu olacak şekilde seçebilirsin. Dilersen her kombinin için ayrı bir model tercih edebilir, böylece birbirinden özgün takımlar oluşturarak her gün seni görenleri bir kez daha kendine hayran bırakabilirsin. Şerit detaylarıyla süslenen, ip detaylarıyla fonksiyonel çözümler sunan Penti'nin plaj şapkası modelleri ile tarzını konuşturabilirsin.

  Sen de plaj şıklığınla bu yaz mevsimine damga vurmak, girdiğin her ortamda hayranlık dolu bakışları üzerine çekmek istiyorsan bir an önce Penti'nin kadın plaj şapkası modelleri ile tanışmalısın! Geniş koleksiyona göz atıp beğendiğin ürünleri tek tıkla sepetine eklemeyi, Penti güvencesiyle hızlı bir şekilde sana teslim edilen plaj şapkan ile kombinlerini tamamlayarak birbirinden şık takımlar oluşturmayı unutma! Dilersen Penti'nin bikini, mayo, plaj terliği ve plaj çantası koleksiyonlarına da göz atabilir; plaj şapkan ile uyumlu ürünler ile alışverişini taçlandırabilirsin.