String

Ürün Cinsi
 • (59)
Cinsiyet
 • (59)
Renk
 • RENKLI
Beden
 • (35)
 • (47)
 • (50)
 • (47)
 • (2)
Fiyat
 • (43)
 • (9)
 • (2)
 • (5)
Külot Model
 • (14)
Paket Adeti
 • (6)
59 Ürün
59 Ürün

String külot; yabancısı olanların öyle hemen ısınamadığı ancak alışanların da kolay kolay vazgeçemediği iddialı bir seçim. İp ya da dantel gibi küçük ayrıntılar da ekleyerek bu seçimi daha iddialı bir hale getirmek her zaman mümkün. Geceliğin altına giyildiğinde bir dişilik simgesine dönüşebilen ve fantazi iç giyim sayılan bu özel ürün; günlük olarak ise en çok pantolonların altına giyildiğinde farkını ortaya koyuyor. Elbiseler daraldıkça, iç çamaşırının da göze batmaması önem kazanıyor. Dikiş yerlerinin ve izinin belli olmaması, g string külot hakkında aklında tutman gereken bir numaralı özellik olmalı. Penti tarafından birbirinden zevkli tasarımlarla bir araya getirilen string külot modelleri hemen şimdi teninle buluşmak için hazır. Böylece çıtayı bugüne kadar kullandığın iç çamaşırı modellerinden bir tık daha öteye gönül rahatlığıyla taşıyabilirsin.

String Külot Nedir?

Kalite, konfor ve estetiğin bir iç çamaşırında aynı anda bulunabilmesi şart. Vücuda değen bu ilk katman, gün boyu formda hissedip hissetmemenin de birinci dereceden belirleyicisi olabilir. Kendini sürekli rahatsız hissettikten sonra giydiğin güzel giysilerin de hakkını veremezsin, öyle değil mi? String külot ne demek sorusunun cevabı da esas olarak kullanım kolaylığında hayat buluyor. Ön kısmı yönünden standart bir külottan neredeyse hiçbir farkı olmayan bu ürün, kalçaları tamamen özgür bırakan sıra dışı bir tasarıma sahip. G string külotları, vücudun arka kısmı söz konusu olduğunda, ya ince bir iple ya da çok ince bir kumaşla tamamlanıyor. Bu ürün tanga ve g külot modeli olarak da anılıyor. G string tangadan pek farklı bir tasarıma ya da kullanım amacına sahip değil. İp string külot yerine dantelli string külot tercih edenler de sayıca çok fazla. En iyisi deneyerek karar vermek olduğundan; renk renk, desen desen değişiklik gösteren Penti modelleriyle sepetini doldurmaya hemen başla!

String Kesimi Külot Avantajları Neler?

Daha çekici ve estetik görünmek için kadınlar arayışlarını her zaman sürdürürler. Bunun için de zaman zaman en göz alıcı modelleri tercih ederler. Güzellik arayışı söz konusu olduğunda tüm bunlarda şaşılacak bir şey yok. İşte Penti'nin string bayan külot modelleri, bu arayışa en güzel ve hızlı cevabı veren mucizevi ürünlerden biri olarak da çok kıymetli. Bu modelleri jartiyer gecelik, jartiyer çorap ya da babydoll gibi bir ürünle aynı anda giyinmek, sınırsız bir öz güveni de beraberinde getirebilir.

String Kesimi Külot Zararlı mı?

Sağlık açısından g stringin zararlı olabileceğini düşünüp uzak duran bazı kadınlar da yok değil. Penti tarafından üretilen ve ağ kısmında dahi pamuk kullanılan ürünler sağlığa da dost, dolayısıyla güvenle kullanabilirsin. Öte yandan bacaklarının ve kalçalarının g string modellerini kullanırken rahat edip etmeyeceğini denemeden bilmen imkansız. String külot kadın kategorisindeki ürünler, dar pantolonların altında iz bırakmayan özellikleri ile toparlayıcı olarak da kullanılmaktadır

String Modellerini Ne Zaman Giymelisin?

Dantelli string külot modelleri cesur kadınların tercih ettiği çamaşırlar sayılsa da bayan iç giyim konusunda her şeyin doğru bir zamanı var. Çok dar ya da çok ince kıyafetler için string külot bayan ürününü mutlaka deneyebilir ve satın alabilirsinYan taraflarında iz yapmayan bu ürün, sunduğu rahatlıkla çok hızlı biçimde alışkanlık yaparak işleri tüm çekmeceni baştan aşağıya değiştirmeye kadar götürebilir. Kendine en yakışan ürünü bulduktan sonra bu yolda yeni şeyler denemeye elbette değer. Özellikle de Penti'nin koleksiyonlarında yer alanlar gibi kalitesinden şüphe duymadığın bir ürünü hakkını vererek, kullanma talimatlarına harfiyen uyarak kullanıyorsan uzun vadede bunun sana olumlu dönüşleri olacaktır. İç çamaşırında farklı renklerin, desenlerin ve modellerin sağladığı enerji ile günlük modunu yükseltirken yeni modelleri ara ara kontrol etmeyi de sakın ihmal etme.

G string seçimini sen de Penti'den yap, hem şık hem rahat olmanın keyfini aynı anda yaşa!