Atlet / Body

Ürün Cinsi
 • (49)
 • (1)
Cinsiyet
 • (48)
Renk
Beden
 • (5)
 • (17)
 • (29)
 • (7)
 • (36)
 • (5)
 • (35)
 • (6)
 • (27)
 • (7)
Fiyat
 • (6)
 • (19)
 • (24)
 • (1)
50 Ürün
50 Ürün

Atletlerin sadece kıyafetlerin içine giyilerek vücudunu sıcak tutmana yardımcı olan parçalar olduğuna inanıyorsan Penti'nin yeni kadın atlet modellerini henüz görmedin demektir. Kaliteli ve yumuşacık dokuda, rengarenk ve birbirinden güzel desenlere sahip Penti atletleri ile gün boyu rahat ve şık hissetmek senin elinde. Kalın askılı, straplez ve ince askılı atlet seçenekleri ile kadın atlet ve kadın body modelleri arasından dilediğini seçebilirsin. Her moda uygun birbirinden farklı tasarımları olan basic atletmodal atletdantelli atletemzirme atleti, bluzlar ve kadın body modelleri ile sen de tarzını yansıtmaya hazır mısın?

Kalite sevenlerin tercihi: Modal atlet!

Kaliteli kumaşları seven ve atletini yıllarca bozulmadan kullanmak isteyen kadınların favorisi modal atletlerdir. Modal ipliklerle özel olarak dokunan, parlak ve yumuşak dokuya sahip modal atletler ile sen de her an kusursuz hissedebilirsin. Yapısındaki lifler sayesinde uzun süreli kullanım vadeden modal atletlere Penti kalitesi ile rahatça ulaşarak tarzını yansıtabilirsin.

Hareketli yaşantına uyum sağlayan alttan çıtçıtlı body!

Gündelik yaşantımızın içerisinde yoğun bir tempoya dahil oluyoruz. Sen de işlerinin arasında eğilip kalkarken ya da dosya almak için bir rafa uzanırken sürekli belinin açılmasını kontrol etmekte zorlanıyor olabilirsin. Karın ve bel bölgeni kapatarak gün boyu hareket özgürlüğü sunan alttan çıtçıtlı body ile bu duruma bir son vererek daha konforlu hissedebilirsin. Alttan çıtçıtlı body kadınların tempolu yaşantısını kolaylaştırmak için özel olarak hazırlandı. Artık sen de kendine uygun renk ve modeli seçerek her an her şeye hazır olabilirsin. Hem de kullanımı çok pratik! Çıtçıtlarını hızlıca açıp kapatarak gün içerisinde kolayca kullanabilirsin.

Seninle en özel anları paylaşan emzirme atleti!

Emzirme döneminde günlük hayatına uyum sağlayan hızlı ve pratik ürünlere ihtiyaç duyuyorsan emzirme atleti tam sana göre. Klipslerinden kolay ve hızlı bir şekilde açarak bebeğini emzirebilir sonrasında tekrar klipsleri kapatabilirsin. Artık sen de emzirme atletleri ile bebeğinin ihtiyaçlarıyla yoğunlaşan yeni doğum sürecinin üstesinden rahat ve pratik bir şekilde gelebilirsin.

Hep destek tam destek! 

Destekli ürünler hayatımıza girdiğinden beri daha şık ve etkileyici görünmek çok kolaylaştı. Destekli atletler ile her an rahat ve çekici görünmek senin elinde. Özellikle genç kızların favorisi olan destekli atletler ergenlikle birlikte içine girilen geçiş sürecini daha rahat ve öz güvenli geçirmeye destek oluyor. Sen de rahatlığı ve birbirinden güzel tasarımlarıyla destekli atletleri deneyerek keyifle kullanabilirsin. 

Daha fit daha çekici!

Her kadın olduğu kiloda ve olduğu yaşta çok güzeldir. Tabi bu durum daha da güzel olmak istemene engel değil! Artık vücudunu dışarıdan sıkıca saran korse atletler ile olduğundan daha fit ve çekici görünmek mümkün. Sen de korse atletlerin rahat ve esnek yapısı ile vücuduna şekil vererek güzelliğini ortaya çıkarabilirsin. Özellikle göğüs, bel ve karın bölgesini saran korse atletler ile özel gün ve davetlerde ışıldamak artık çok kolay!

En iyi takım arkadaşı!

Hareketli yaşamaya alışmış ve sporu hayatının bir parçası haline getirmiş kadınlar, spor yaparken rahat hareket edebilmenin önemini çok iyi bilir. Hareketlerini kısıtlamadan esneklik sunan sporcu atletleri özel yapısıyla terleme ve iz oluşumunu önleyerek her an iyi hissetmeni sağlar. Vücudunu güzelce sararak antrenmanlarda yüksek performans sergileyebilmeyi sağlayan sporcu atletleri birbirinden güzel renk ve desenleri ile gününü güzelleştir. Penti'nin bayan sporcu atleti modellerini görünce sen de hemen spora başlamak isteyeceksin!

Penti ile içinden geldiği gibi!

Her ihtiyaca uygun olarak özenle hazırlanan Penti'nin iç giyim bayan atletlerinden ve askılı bodylerinden dilediğini seçerek şıklığın ile göz kamaştırmak artık senin elinde. İster sporda giymek için beğendiğin havalı modeller ile ışılda, ister bir iş görüşmesinde ceketinin içerisine seçtiğin basic atlet ile istediğin iş fırsatını yakala! Her moda uygun kadın iç giyim body ve atletler seni bekliyor!