Emzirme Sütyeni

Ürün Cinsi
 • (3)
 • (2)
 • (2)
Cinsiyet
 • (7)
Renk
Beden
Fiyat
 • (3)
 • (2)
 • (2)
Külot Model
 • (3)
Sütyen PushUp
 • (2)
Sütyen Balen
 • (2)
7 Ürün
Sayfa
 • «
 • 1
 • »
7 Ürün
Sayfa
 • «
 • 1
 • »

Hamilelik döneminde, bebeğin varlığıyla birlikte vücutta ve hormonlarda ciddi bir dönüşüm yaşanır. Bu değişim beraberinde farklı ihtiyaçların da doğmasına neden olur. Büyüyen ve hassaslaşan göğüsler için hamilelik öncesinde kullanılan sütyenler, rahatsız edici ve daraltıcı olmaya başlayabilir. Anne adayları için hem göğüslerin doğal formunu korumak hem de rahatlığını sağlamak için hamilelik sürecinde ve emzirme döneminde özel modeller sunulur. Bunlardan en önemlisi, doğumdan sonra sıkça kullanılan emzirme sütyenleridir. Diğer sütyenlerle kıyaslandığında emzirme sütyeni nasıl farklılaşıyor dersen emzirme sütyeni, emzirme sırasında hızlıca açabileceğin şekilde tasarlanan, genellikle balensiz ve pamuklu yapıda özel ürünlerdir. 

En az senin kadar hassas!

Emzirme sütyeni modelini seçerken ürün içeriğinin pamuklu ve doğal olmasına dikkat etmen gerekir. Pamuklu yapısıyla yumuşak ve konforlu olan Penti emzirme sütyenleri, cildini rahatsız etmeden güvenle kullanım imkanı sağlar. Bebeğinin hassas tenine o kadar iyi uyum sağlar ki onun cildinde kızarıklık ve tahriş oluşumunu önler. Bu sayede bebeğini kucağına her aldığında hem kendi cildini hem de bebeğinin hassas cildini koruyabilirsin.

Hızlıca tak çıkar!

Emzirme sütyeni modelleri bebeğini her an rahatlıkla emzirebilmen için özel olarak tasarlandı. Emzirme sütyeni nasıl kullanılır diye endişelenmene gerek yok. Çıkarıp takılabilen klipsleri sayesinde pratik bir şekilde sütyeni açıp bebeğini emzirebilir, sonrasında göğüs ucunu tekrar kapatarak günlük yaşantına devam edebilirsin. Sütyenleri seçerken dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta da klipslerin ve sütyenin diğer aksesuarlarının bebeğinin cildine zarar verebilecek metal ürünlerden yapılmamış olmasıdır. Uzun süre kullanım için mümkün olduğu kadar yumuşak ve sağlam klipsli ürünleri seçmek oldukça önemlidir.

Mükemmel uyum!

Hamilelik döneminde vücut kendisini bebeğin gelişine hazırladığı için süt oluşum süreci başlar ve göğüslerde büyüme yaşanır. Emzirme sütyeni kaç beden alınmalı diye düşünürken nasıl olsa göğüslerim büyüyecek diye büyük beden almak, sonrasında omuz ve bel ölçülerinde sorun yaratabilir. Emzirme sütyen ölçülerine karar verirken en sağlıklı yol, doğuma kısa süre kaldığında ürünleri deneyerek bedenine en uygun olan sütyeni seçmektir. Bu süreçte bedene uyan ve rahat bir ürün seçmen kullanım sürecinde de rahatlık sağlayacaktır. Emzirme sütyeni alırken süt kanallarını engellememek ve sağlıklı süt oluşumunu desteklemek için balensiz sütyenler tercih etmen önemlidir.

Her daim şık ve rahat!

İç giyimine özen gösteren kadınlar emzirme sütyeni dendiğinde ilk başta biraz ön yargılı olabilir. Fakat Penti’nin yeni anne adayları için özel olarak tasarladığı ürünler sayesinde hem şık hem de işlevsel parçalara kolayca ulaşabilirsin. Siyah, beyaz ve ten rengi seçenekleri, iz yapmayan özel kumaşları ve minik dantel detayları ile Penti’nin emzirme sütyenleri tenini rahatsız etmeden gününü güzelleştirir. 

Leke ve izleri unut!

Emzirme sürecinde en çok yaşanan sorunlardan biri de süt lekeleridir. Emzirme sütyenini günlük kullanırken, emzirme esnasında ya da sütünün çok olduğu zamanlarda sütünde akma problemi ile karşılaşabilirsin. Emzirme sütyenlerinin bu hassas duruma uygun olması ve leke göstermeyen özellikte olması gününü konforlu bir şekilde geçirmeni sağlar. Sütyen tercihinde, leke oluşumunu önleyen ve dışarıdan belli olmasına izin vermeyen modeller seçmek her an rahat ve konforlu hissetmene olanak tanıyacaktır.

Hem atlet hem sütyen modelleri! 

Anne adayları bebeğini korumak ve onun ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek adına bebeğine her şeyin en iyisini sunmak için çabalar. Bu süreçte sütyen almanın yanı sıra emzirme atleti almanda da oldukça fayda var. Çünkü birbirinden kaliteli emzirme sütyenlerinin yanında emzirme atletlerine de oldukça ihtiyacın var. Emzirme atletlerini bel ve karın çevreni sararak doğum sonrası konforlu hissetmeni sağlayan pamuklu ürünlerden seçebilirsin. Emzirme atletiemzirme sütyeni ile benzer şekilde klipsleri açılıp kapanarak rahatlıkla kullanım imkanı sağlar. Atletleri siyah, ten rengi ve beyaz renklerden seçerek sen de keyifli bir emzirme süreci geçirebilirsin. 

Penti her an yanında!

Emzirme sütyeni nasıl olmalı diye düşünüyorsan dikkat etmen gereken; bebeğinin ve kendi sağlığının korunması olmalıdır. Bunun yanı sıra emzirme sütyen modelleri arasında seçim yaparken yapısının doğal olmasına, bedenine uygun, pratik olmasına ve leke göstermemesine özen göstermelisin. Penti'den seçeceğin emzirme sütyeni modelleri ile artık senin ve bebeğinin konforu her an güvence altında!