Sabahlık

Ürün Cinsi
 • (7)
Cinsiyet
 • (7)
Renk
Beden
 • (5)
 • (4)
 • (7)
Fiyat
 • (4)
 • (2)
 • (1)
7 Ürün
Sayfa
 • «
 • 1
 • »
7 Ürün
Sayfa
 • «
 • 1
 • »

Rahatlık ve şıklık göreceli kavramlardır. Ancak Penti ile tanıştıysan hayatında göreceliğe yer yok! Penti hayatının her döneminde sana şıklığı ve rahatlığı, göreceli olmasına izin vermeden, vadediyor. Plajdan iç giyime, ev giyiminden aksesuara kadar çeşit çeşit ürünü kaliteyle buluşturan Penti ile şimdi sen de kadın sabahlık dünyasına gir. Birbirinden farklı penye, pamuklu veya saten sabahlık seçeneklerinden oluşan kadın sabahlık kategorisini incele ve kendine yakışan sabahlığı seç. Seçtiğin sabahlığın içinde hem daha rahat hisset hem de daha şık!

Gün içinde de giymek isteyeceğin sabahlıklar

Evinde geçirmek istediğin güzel bir günde televizyonun karşısına geçip hoş bir film veya dizi açtığında aklındaki tek şey iyice dinlenmek ve o günden keyif almaktır. Alacağın bu keyif ise hissettiğin rahatlıkla doğru orantılıdır. Penye sabahlık modelleri ve pamuklu sabahlık modelleri sana bu rahatlığı günün her anında sağlayacak. İstersen kanepeye uzanıp keyif yaparken, istersen vakit ayırmak için fırsat kolladığın hobinle ilgilenirken, istersen pijama partisi yaptığın bir gün arkadaşlarınla oyun oynarken, istersen de evini mis gibi yapmak için giriştiğin bir ev temizliği sırasında giy! Ancak dikkat et, rahat olduğun kadar şık da olacağın sabahlık modellerinin içinde kendini o kadar iyi hissedeceksin ki dışarı çıkarken bile giymek isteyebilirsin.

Artık sabahları aynaya bakmak işkence değil!

Sabahları uyandığında aynaya bakmaya korkuyor musun? Artık korkmana gerek yok. Çünkü Penti ile sabahları aynaya bakmak artık işkence değil. Renk renk, desen desen ve çeşit çeşit sabahlık modelleri ile kendini günün her saatinde daha şık ve daha güzel hissedebilirsin. Her duruma ve her ruh haline uygun sabahlıklar ile hayatının her döneminde kendini şımartabilirsin.

Zarifliği kadar rahatlığı ile de ön plana çıkan saten sabahlık modelleri ile saten kumaşın ışıltılı dünyası seni bekliyor. Nemi emen ve sıcak havalarda serin tutan pamuklu sabahlık modellerinin yaratıcı ve kullanışlı seçeneklerinin keyfini dilediğince çıkarabilir, aynı zamanda şıklığının da keyfini sürebilirsin. Yumuşak, sağlam ve şık olmasıyla dikkat çeken penye sabahlık modellerinin esnek yapısı da rahatlığı ön plana çıkarıyor. Özenli tasarımları ile penyenin rahatlığını pekiştiren Penti, sana tüm sabahlık modellerinde zarif görüntü ile rahatlığı bir arada sunuyor. Şort, atlet ve sabahlık parçalarından oluşan modelleri birbirleri ile kombinleyerek rengarenk sabahlıklara sahip olabilir, sınırların dışına çıkabilir, kendi modanı yaratarak kendine yakışanı bulabilirsin.

Zarif ve kullanışlı modeller

Penti sabahlık modellerinde çeşitliliğin yanı sıra özgürce hareket etmeni sağlayacak özellikleri de ön plana çıkarmaya özen gösteriyor. Cezbedici şıklığı ile parlayan saten sabahlık modelleri, seni ilk görüşte cezbedecek ve üzerine giydiğinde cazibesini sana da yansıtacak. Bu şekilde, sabahlığın içinde kendini daima çekici ve güzel hissedebilirsin. Ayrıca rahat kesimi ile özgürce hareket edebileceğin ve kolayca bağlayıp çözebileceğin kuşaklara sahip sabahlık modellerini daha farklı tarzlarda da kullanabilirsin. Mavinin huzur veren renginden kırmızının enerji dolu rengine kadar pek çok rengi üzerinde taşıyabilir; çiçek desenleri ile bezeli sabahlık modelleriyle baharı üzerinde taşıyabilirsin. Ayrıca sabahlığı farklı kıyafetler üzerinde de kullanarak çeşitli kombinler yapabilirsin. Şort-atlet pijama takımları ile sabahlıkları kombinleyebilir farklı renkleri bir araya getirebilirsin.

Farklı desenlerden ziyade sade bir sabahlık mı istiyorsun? O halde beyaz ve gri rengin sadeliği ile asaleti üzerinde taşıyabilirsin. Klasik modellerin aksine bornoz şeklinde tasarlanan modeller bütün gününü sabahlıkla geçirmek için ihtiyacın olan her şeyi sana sunuyor. Yan cepleri ile evin içinde yanında taşımak istediğin her şeye yer açıyor. Pelüş dokusuyla dikkat çeken sabahlıklar ise kış mevsimi ile uyum sağlıyor. 

Hepsi ve daha fazlası Penti’nin kalitesi ve yaratıcılığı ile buluşan kadın sabahlık dünyasında seni bekliyor. Rahatlığın ve zarafetin buluştuğu bu dünyaya girmeye hazır mısın? O halde birbirinden şık sabahlıkları, en güzel pijama takımları ve ev terlikleriyle kombinlemeyi sakın unutma!