Patik Çorap

Ürün Cinsi
  • (55)
Cinsiyet
  • (55)
Renk
  • RENKLI
Beden
  • (1)
  • (1)
  • (1)
  • (54)
Fiyat
  • (47)
  • (8)
55 Ürün
55 Ürün

Serin havalarda bir yandan ayaklarını sıcacık tutmak diğer yandan ev kombinlerine şık bir dokunuşta bulunmak istersen patik çorap modelleri ile bir an önce tanışmalısın. Penti’nin ev giyimde şıklık ve konforu bir arada sunduğu patik çorap ürünleri ile sen de ayaklarını şımartırken kendini daha alımlı hissedeceksin. Rengarenk desenleri ile öne çıkan çorap patik modelleri sayesinde Penti, her tarza hitap eden uzman eli değmiş ürünleri ile kaliteli ve uzun ömürlü bir kullanım vadeder.

Serin havalarda koruyucun belli!

Penti’nin bayan patik çorapları sayesinde en serin havalarda bile ayaklarını sıcacık tutman mümkün! Her an tenine sıcak dokunuşlar yapan patik ve çorap modelleri ile Penti seni düşünür ve soğuk havalarda vücudunu koruma altına alır. Ayaklarını sıcak tutmak hem seni hastalıklara karşı korur hem de günün yorgunluğunu ayaklarını sıcak ve yumuşak bir şekilde kavrayan bir patik ile atmanı mümkün kılar.

Her zevke uygun patikler Penti’de

Bayan patik çorap modelleri açısından geniş bir koleksiyona sahip olan Penti; renkli patik çoraptan süslü patik çorap seçeneklerine kadar her zevke uygun pek çok ürünü seninle buluşturuyor. Bu sayede patik çorabını sadece ihtiyaçlarını karşılamak için değil, aynı zamanda göz zevkine hitap etmesi ve ev kombinlerine uyum sağlayabilmesi için de seçebilirsin.

Sınırsız desen seçeneği

Renk ve model açısından geniş bir yelpazeye sahip olan Penti, kadın patik kategorisinde sınırsız desenli patik çorap seçeneği ile sana oldukça geniş bir seçim şansı tanır. İrili ufaklı pek çok desenin ve şık detayın yer aldığı patik çoraplar, pijama takımlarınla ve geceliklerinle şık kombinler oluşturmana yardımcı olur.

Kaydırmaz taban ile güvenli kullanım

Penti’nin kadın patik çorap kategorisinde yer alan tüm ürünler, güvenli kullanıma uygun olarak üretildi. Özel tabanları ile kaydırmaz şekilde hazırlanan patik çoraplar, kaygan ve ıslak zeminlerde ayaklarının yere daha sağlam basmasını sağlar ve olası kazalara karşı seni korur. Bu sayede huzurlu evinde güvenli adımlar atarak mutlu bir şekilde gezebilirsin.

Bileği yumuşacık kavrayan bantlar

Penti’nin patik çorapları, yumuşacık bir lastiğin kullanıldığı sıkmayan bantları ile bileği narin bir şekilde kavrar. Bilek bölümüne yumuşacık dokunuşlar yaparak benzersiz bir rahatlık sağlayan bilek bantları ile her zamankinden daha konforlu hissedersin. Patik çorapların bileğini sıkmadığı için gün içinde uzun saatler boyu ayaklarında tutabilirsin.

Herkese uygun patik çoraplar!

Penti’nin geniş koleksiyonunda yer alan patik çoraplar ile sadece kendini değil, sevdiklerini de mutlu edebilirsin. Kızına, annene, sevgiline, arkadaşına Penti’nin yumuşacık patik çoraplarını hediye ederek heyecanlı sürprizler hazırlayabilirsin. Renk ve desen seçimine dikkat ederek belki de mesaj dolu bir hediye verip ilişkine yeni bir boyut kazandırmak isteyebilirsin. Tüm bu istek ve ihtiyaçların doğrultusunda çok sayıda Penti kadın patik çorabı mevcut.

Kaliteli patik çoraplar avantajlı fiyatlara Penti’de

Penti, her bütçeye uygun patik çorap modelleri fiyatları ile cebini de düşünür. Avantajlı fiyatlar ile Penti uzmanlığında üretilen kaliteli patik çoraplara her zamankinden daha az harcayarak sahip olabilirsin. Şıklık, konfor ve kalite vadeden Penti’nin kadın patik çorapları ile uygun fiyata tanışmak için acele etmelisin!

Birbirinden şık çoraplar sepetine girmeye hazır!

Artık Penti’nin birbirinden güzel patik çoraplarını daha yakından tanımak için yapman gereken tek şey kategoride biraz dolaşmak ve ürünleri incelemek. Sonrasında en beğendiğin patik çorapları sepetine ekleyip Penti güvencesi ile onlara sahip olabilirsin. Beğenip sepetine eklediğin patik çoraplar ile artık evde adımlarını her zamankinden daha keyifli atacaksın. Serin havalarda en büyük kurtarıcın olan patik çorapların ayaklarında bıraktığı masaj etkisi ve ayaklarına yaptığı sıcacık dokunuşlar sayesinde konfor konusunda beklentini üst seviyelere taşıyacaksın. Gün boyu kaydırmaz tabanları ile daha güvenli bir kullanım vadeden Penti’nin patik çoraplarını ev giyiminde pijama takımlarınla, geceliklerinle ve sabahlıklarınla kombinleyerek şık ve uyumlu takımlar yaratabilirsin.