Atlet

Ürün Cinsi
  • (1)
Cinsiyet
  • (1)
Renk
Beden
  • (1)
Fiyat
  • (1)
1 Ürün
Sayfa
  • «
  • 1
  • »
1 Ürün
Sayfa
  • «
  • 1
  • »

Annelerimizin tembih ve zorlamalarıyla giydiğimiz atletlere olan ön yargını Penti ile değiştirmeye hazır mısın? Erkek iç giyimine yeni bir soluk getiren Penti‘nin atlet modelleriyle tanışınca bize hak vereceksin. Penti'nin çağdaş yorumu ile sadece bir iç çamaşırı olmaktan çıkan atletler, gündelik hayatta da erkeklerin kurtarıcı parçaları haline dönüşüyor. Günlük hayatın yoğun temposuna uyum sağlayan seçenekleriyle Penti atlet modellerinin işlevselliğine çok şaşıracaksın! 

Beyaz mı, siyah mı?

Güçlü ve samimi bir imaj için beyaz gömlek seçen siyasi liderlerin tek aksesuarları kravatları değil, elbette. Dünya medyası önünde, şeffaf bir görüntüden kaçınmak için beyaz atletleri seçiyorlar. Şimdi senin de Penti’nin ince ve hafif beyaz atletleri ile tanışma zamanın geldi. Hareketlerini kısıtlamadan bedenine oturan Penti beyaz atlet, aynı zamanda bembeyaz gömleklerinin kol altlarında oluşacak ter lekelerinden de seni korur. Koyu renk gömlek ve tişörtlerle daha fit görünmek istersen Penti'nin siyah atleti en doğru seçim. İdeal boy uzunluğu ile Penti'nin siyah atletleri, pantolonundan çıkmaz ve kemerinin üzerine yığılarak seni rahatsız etmez.

Günden geceye, kıştan yaza süren konfor...

Terini yüzde yüz emen Penti pamuklu atletler ile gün boyu rahat ederken gömleklerinin ömrünü uzatabilirsin. Penti'nin pamuklu atleti, teri içine hapsederek kıyafetlerinin vücuduna yapışmasına engel olur. Böylece ter lekeleri yüzünden, kuru temizlemeciye bir servet ödemeye gerek kalmaz. Üstün kumaş teknolojisi ile üretilen Penti pamuklu atletleri, vücut sıcaklığını dengelemeye de yardımcı olur. Kışın bedenini sıcak tutarken yazın serin tutar. Nefes alan dokusu ile hijyenik Penti pamuklu atlet modelleri, cildine temas eden kalın kazakların verdiği rahatsız histen de seni korur. Yaz gecelerinde, atlet modelleri yumuşaklığı ile pijama üstlerinin yerini almaya hazırlanıyor. Penti Men koleksiyonundan seçeceğin pijama altlarını pamuklu atletlerle tamamlayarak sana özel pijama takımını yaratabilirsin.

Asi, havalı ve bir o kadar da rahat!

Yumuşak dokulu esnek yapısıyla, penye atletler ile sportif bir tarz yaratabilirsin.Pamuk ipliğinin daha pürüzsüz ve yumuşak hale getirilmesi ile üretilen Penti'nin penye atletlerini rahat eşofman altları ile giyebilirsin. Sıcak yaz akşamlarında yapılan yürüyüşlere eşlik eden şık bir Penti penye atleti, sabah tembelliğin için de seçebilirsin. Sokak stili giyim tarzını benimseyenler için, fit bir görünüm sağlayan spor atletler ve şortlar adeta vazgeçilmez oldu. Sokak stiline asi bir hava katmak isteyenlerin tercihi kapüşonlu atletler ile trendleri sen de yakala! Bir Holywood filminden çıkmış gibi görünmek için, sloganlı diz altı bir şortu kapüşonlu atlet ile giymek yeterli.

Sağlam vücut, dayanıklı ekipman!

İster düzenli bir spor salonu müdavimi ol, ister evde kişisel programınla ağırlık çalış... Seçtiğin her giysi performansını etkiler. Bacak hareketlerini kısıtlayan bir şort ve kol atlarını sıkıştıran bir atletle ter atmayı kimse istemez. Sporu yaşam tarzı haline getiren erkekler için spor atleti, kesim ve kumaş seçenekleriyle egzersiz programına mükemmel uyum sağlar. Modern spor kıyafetlerinin çoğu özel kumaşlara sahip olsa da, cildin havayla daha fazla temas ederken ter atman daha sağlıklıdır. Penti spor atleti en ağır egzersizler sırasında bile seni serin tutar. Üstelik kaslarını sıradan bir tişörtün altında gizleyerek kaydettiğin ilerlemeyi göremezsin! Penti spor atleti ile kollarının, omuzlarının ve göğüs kaslarının gelişimini görmek, ihtiyacın olan motivasyonu sağlar. Unutma, acı yoksa kazanç da yok! Mekik çekme gibi çok sayıda kas grubunu harekete geçiren egzersizler için kollarını ve omuzlarını serbest bırakan bir Penti spor atleti ile kendini asla kısıtlanmış hissetmezsin. 

Hayatının her anı için konforlu seçimler sunan Penti'nin atlet modellerine çekmecede yer aç! Penti atlet modelleri arasından yapacağın tercihleri, boxer ya da slip külotlarla tamamlayarak iç çamaşırlarında da uyumu yakalayabilirsin. Kaliteli, yumuşak ve nefes alan kumaş seçenekleriyle Penti atlet modelleri, geniş kullanım alanıyla erkekleri stil sahibi bir rahatlığa davet ediyor.