Takılar / Saç Aksesuarları

Ürün Cinsi
 • (4)
 • (2)
 • (2)
 • (1)
Cinsiyet
 • (70)
Renk
 • RENKLI
Beden
 • (70)
Fiyat
 • (1)
 • (45)
 • (21)
 • (3)
70 Ürün
70 Ürün

Birbirinden şık ve hareketli takı çeşitleri ile kombinlerine seviye atlatmaya hazır mısın? Aksesuar tutkusu dört bir yanını sardıysa, takı takmayınca kendini yarım hissediyorsan veya aynaya baktığında kıyafetlerinde bir eksiklik olduğunu düşünüyor fakat sorunun ne olduğunu bulamıyorsan seni Penti’ye davet ediyoruz! Renk renk saç bandı ve bandanalar rüzgarla dalgalanan saçlarınla buluşmak için sabırsızlanıyor. Bileklik kolye ve yüzüklerin parıltılı dünyası, günün her anında sana eşlik edecek günlük takı modelleri ve parmaklarını sarmaya can atan yüzükler… Sen de Penti’nin özenle hazırladığı benzersiz koleksiyonlar arasında gönlünce dolaşabilir, tarzını tamamlayacak birbirinden şık aksesuarların ışıltılı dünyasını keşfe çıkabilirsin.

Muhteşem bandanaların güzelliğine hayran kalacaksın!

Saçlar hem tarzın hem de günün modunun belirleyicisidir. Güzel şekil almış, ışıltılı ve sağlıklı bir saç modelin varsa, üzerine ne giysen yakışır. Hele bir de o güzelim saçlarını renkleri göz alan, desenleri insanın enerjisini yükselten bandana veya saç bandı modelleriyle süslersen stilinin önünde kimseler duramaz! Sen de Penti’nin şık fularları andıran muhteşem saç aksesuarlarıyla harika kombinler yaratabilirsin. Çiçek desenlerinin gökkuşağının göz alıcı renkleriyle buluştuğu kreasyonlarla saçlarını bahar dallarının doğal enerjisiyle süsleyebilirsin. Ya da saçlarını geometrik çizgilerin, keyifli puantiyelerin ve eğlenceli figürlerin dans ettiği modellerle buluşturarak tarzını ortaya koyabilirsin. Dilersen tepeden düğümlü saç aksesuarları ve kadife dokulu saç bantları ile kombinlerine nostaljik dokunuşlar da yapabilirsin. Son bir ipucu; saçlarının inatla şekil almadığı günlerde Penti’nin üçgen formlu bandanalarını kullanarak enerjini yükseltebilirsin!

Kolyesiz kombin mi olurmuş!

Bazı takı kolye modelleri vardır ki onlar olmadan kıyafetler bir türlü anlam bulmaz. Hatta kimi kolye tasarımları insanın gözlerinin rengini ortaya çıkarır ve bedenin duruşunu bile değiştirir. Eğer sen de kolyelerin bu büyülü enerjisini kıyafetlerine işlemek ve bedenine yansıtmak istiyorsan Penti’nin kadın takı modelleri ile buluşmanın zamanı gelmiş demektir. İncecik zincirleri renkli taşlar ve dokunuşlarla harmanlayan çeşitler ve birbiri içerisine girmiş ince kolyeler, üst üste takılar takarak tarzını hareketlendirmek isteyenler için birebir. Kalın formları ve büyük taşlarıyla dikkat çeken parçalar ise stilini asi detaylarla taçlandırmak isteyenleri kalbinden vuruyor. Eğer aradığın daha zarif takılar ve narin duruşlarsa altın ve gümüş renklerinin parlak dokusunu minimal figürlerle buluşturan modelleri de deneyebilirsin.

Işıl ışıl, şıkır şıkır küpeler seni bekliyor!

Bayan takı modelleri arasında en ışıltılı, en hareketli ve en dikkat çeken aksesuarlardan biri de elbette ki küpeler. Her stile uygun parçalar bulabileceğin Penti küpe koleksiyonları ile sadece kulaklarını değil hayatını da hareketlendirebilirsin! Omuzlarının üzerinde sallanan en güzel takılar, yaşamın eşsiz ve yüksek enerjisinde sana eşlik etmek için bekliyor. Kulaklarını küçük dokunuşların büyük etkileriyle buluşturan minimal koleksiyonlar ise farklı renkleri ve özgün formlarıyla bir kere deneyince bir daha hiç ayrılamayacağın parçalardan oluşuyor. Leopar desenler, püsküllü tasarımlar, kalp formlar, küçük inciler, geometrik çizgiler ve benzersiz renkler… Hepsi ve çok daha fazlası Penti’nin en şık takı modelleri ile oluşturduğu kreasyonlarda seni bekliyor. Sen de tarzını yansıtan küpelerle kombinlerini canlandırabilir, farklı parçaları bir araya getirerek yepyeni stillerin öncüsü olabilirsin!

Bileklikleri tak-takıştır, hepsini yakıştır!

Aksesuarların kombinler üzerindeki tamamlayıcı etkisi ortada. Bu durumda bize de bu büyüden sonuna kadar faydalanmak, bol bol takıp takıştırmak düşüyor! İşte bu noktada sahneye Penti’nin görenlerin dönüp bir daha baktığı muhteşem bileklik koleksiyonları çıkıyor! Eğer bileklerim boş kalmasın, tarzım bütünüyle göz kamaştırsın diyorsan, dizi dizi takılabilen ince bileklikler, zincir formu altın rengiyle bezenen parçalar, cıvıl cıvıl püsküller ve kalın tek bir parçanın çarpıcı ruhunu taşıyan takı modelleri ile tanış. Sen de hareketine uyum sağlayan ve senden bir parça olan bileklikler arasından dilediğini seçerek kendini ödüllendirebilir, tamamlanan stilinle göz kamaştırmanın keyfini doyasıya yaşayabilirsin.

Parmaklarını birbirinden şık yüzüklerle süsle!

Sıra geldi kadın takı serilerinin en narin üyesine. Şekil şekil yüzüklerle donatılan parmaklar artık eskisinden daha şık ve daha zarif. Sen de Penti’nin birbirinden farklı yüzük modelleriyle ellerini tarz dokunuşlarla buluşturabilirsin. Her parmak için ayrı ayrı boyutları bulunan yüzük setleri, altın ve gümüş tonların ışıltısını parmaklarına taşıyor. Küçük inciler, zarif taşlar ve rengarenk figürlerle süslenen yüzüklere ise aşık olmamak mümkün değil!

Sen de envai çeşit kadın takı modelleri arasından tarzına uygun olanları seçerek, aksesuar kullanmanın kombinlerde yarattığı farkı kendi gözlerinle görebilirsin. Penti’nin birbirinden şık takılar ve fiyatları insanı kendine çeken parçalardan oluşan koleksiyonlarıyla tarzını taçlandırabilir, ışıltını yükseltebilirsin!