29,95 TL
12,95 TL

Stokta

Vanilya
Vanilya Bridal Brazilian Külot ürün resmi

ÜRÜN AÇIKLAMASI

  • KADIN
  • Külot
Bridal Brazilian Külot, hafif ve ince yapısıyla benzersiz bir rahatlık sağlıyor! Kalçayı daha az saran yapısı ile hatlarını her zamankinden daha çekici bir şekilde ortaya çıkaran Bridal Brazilian Külot, özgün detaylarıyla vazgeçilmez parçalarından biri olacak. Dantel işlemelerin hakim olduğu Bridal Brazilian Külot'un belini narin bir şekilde kavrayan bel bandında küçük ve parlak taş detayları yer alıyor. Arka bölümünde üçgen oluşturan iki ince dantel şeridin yer aldığı Bridal Brazilian Külot'u Bloom Büstiyer ile giyerek kombinini tamamlayabilir, göz alıcı bir takım oluşturabilirsin.

KARGO - TESLİMAT

İçinde bulunduğumuz dönemde lojistik ve kargo süreçlerinde yaşanan büyük yoğunluk sebebiyle teslimat süreleri uzayabilmektedir. Ürünleriniz 2-20 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. Gönderimler Yurtiçi Kargo ile yapılmaktadır.

İADE / DEĞİŞİM

İade ve değişim işlemleri kullanılmamış ve ambalajı açılmamış ürünlerde 90 gün içerisinde yapılmalıdır. *Külotlar, silikon ürünler, takı, kozmetik ürünleri ve korselerde hijyen dolayısıyla değişim ya da iade yapılmamaktadır.

Yorumlar

Bu ürüne yapılan yorumlar

Bu ürün için henüz yorum yok.

İNCELEDİĞİN ÜRÜNLER