Penti-PentiChannel-b2c-web-shop:/cms/11.2020/SÜTYEN GÜNLERİ LP/lp1.jpg

Penti-PentiChannel-b2c-web-shop:/cms/11.2020/SÜTYEN GÜNLERİ LP/lp2.1.jpgPenti-PentiChannel-b2c-web-shop:/cms/11.2020/SÜTYEN GÜNLERİ LP/MicrosoftTeams-image (23).pngPenti-PentiChannel-b2c-web-shop:/cms/11.2020/SÜTYEN GÜNLERİ LP/MicrosoftTeams-image (21).png

Penti-PentiChannel-b2c-web-shop:/cms/11.2020/SÜTYEN GÜNLERİ LP/lp3.1.jpgPenti-PentiChannel-b2c-web-shop:/cms/11.2020/SÜTYEN GÜNLERİ LP/lp3.2.jpgPenti-PentiChannel-b2c-web-shop:/cms/11.2020/SÜTYEN GÜNLERİ LP/lp3.3.jpg

Sütyen Günleri: Sütyenlerde İndirim Kampanyası

Sütyen günleri başlıyor! 79,95 TL’lik indirimli fiyatıyla Penti sütyen modelleri arasından tercih yapmaya hazır olun! Toparlayıcı, balensiz, push up, desteksiz, bralet gibi farklı sütyen türlerinde onlarca çeşit sepete eklenmeyi bekliyor. Penti sütyenlerinin şıklık ve rahatlığının keyfini sürmek için alışverişe hemen başlayın.

Tek Fiyat: Tüm Sütyenler 79,95 TL

Birbirinden renkli ve desenli sütyen çeşitleri Penti Sütyen Günleri’nde sizi bekliyor. Her kadının dolabında mutlaka olması gereken klasik siyah, beyaz ve ten rengi sütyenlerin yanı sıra rengarenk sütyen çeşitleri de bu kampanyada yerini almış durumda. Özellikle kadife sütyen ve kadife braletler bu kışa damga vurmaya hazır. Evde yumuşacık pijama takımlarıyla, gece dışarı çıktığınızda ise etkileyici transparan bluzlarla kombinleyebileceğiniz kadife sütyen ve braletleri çok seveceksiniz. Eğer retro bir hava yakalamayı tercih edenlerdenseniz dantelli ve soft renkli sütyen modelleri arasından tercih yapabilir ve özellikle hipster ya da brazilian kesimli külot seçeneklerinden biriyle eşleştirebilirsiniz.

Bralet, Push up, Desteksiz... Karar Senin!

Penti sütyenlerinin en güzel özelliklerinden birisi de rahat kesimli olması elbette. Hem şık hem de rahat olmayı aynı anda becerebilen sütyen, bralet, spor sütyeni ve dekolte sütyeni çeşitleri arasından vazgeçemeyeceğiniz parçaları sizin için seçtik. Farklı sütyen kesimleriyle her ortama uyum sağlayabilen, aktif ve eğlenceli kadın imajınızı daha da sağlamlaştırırken içinizden taşan güzelliği dışarıya yansıtacaksınız. Penti #hepbenimle diyen herkese keyifli alışverişler!