39,95 TL
1 Alana 1 Hediye

Stokta

Siyah
Siyah Perfetto Brazilian Külot ürün resmi

ÜRÜN AÇIKLAMASI

  • KADIN
  • Külot
  • POLYAMIDE %92 ELASTANE %8
Perfetto Brazilian Külot, iç dünyana yepyeni bir soluk getirecek! Tutkulu bir ruhu yansıtan Perfetto Brazilian Külot, hayran kalacağın bir tasarıma sahip. Perfetto Brazilian Külot, kalçayı daha az saran kesimiyle vücut hatlarının kıvrımını en güzel şekilde ortaya çıkarır. Tam orta noktadan aşağı bir çizginin indiği Perfetto Brazilian Külot'un ağ kısmı çizgilerden oluşan bir dokuya sahipken bele yakın kısmı ise sınırlardan hafifçe taşan çiçek motifleriyle mükemmel görünür. Perfetto Brazilian Külot'un arka kısmı, puantiye detaylara sahip transparan tülüyle iddialı bir görünüm vadeder. Yan taraflara doğru birbirine simetrik bir şekilde uzanan ince şeritlerle çekiciliği artan Perfetto Brazilian Külot'u Perfetto Büstiyer ile giyerek çekicilikte sınır tanımayan bir kombine imzanı atabilirsin.

KARGO - TESLİMAT

İçinde bulunduğumuz dönemde lojistik ve kargo süreçlerinde yaşanan büyük yoğunluk sebebiyle teslimat süreleri uzayabilmektedir. Ürünleriniz 2-20 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. Gönderimler Yurtiçi Kargo ile yapılmaktadır.

İADE / DEĞİŞİM

İade ve değişim işlemleri kullanılmamış ve ambalajı açılmamış ürünlerde 90 gün içerisinde yapılmalıdır. *Külotlar, silikon ürünler, takı, kozmetik ürünleri ve korselerde hijyen dolayısıyla değişim ya da iade yapılmamaktadır.

Yorumlar

Bu ürüne yapılan yorumlar

Bu ürün için henüz yorum yok.

İNCELEDİĞİN ÜRÜNLER