Soket Çorap

Ürün Cinsi
 • (36)
 • (1)
Cinsiyet
 • (35)
 • (2)
Renk
Beden
 • (37)
Fiyat
 • (37)
Paket Adeti
 • (5)
 • (3)
37 Ürün
Sayfa
 • «
 • 1
 • »
37 Ürün
Sayfa
 • «
 • 1
 • »

Benzersiz stiliyle karakterini yansıtan, özel tasarımıyla ayak sağlığını koruyan onlarca farklı erkek çorap çeşidi Penti’de! İster ufak bir koşuya çıkıyor ol, ister pantolonun ile ayakkabın arasındaki mükemmel uyumu yakalamaya çalış. Aklındaki erkek çorap ürünü her ne ise onu Penti’de bulacaksın!

Göze Değil Tene Hitap Edenler

Keyif çattığın yaz havasında doğallığını bozmak istemiyorsan ayakkabının dışından fark edilmeyen görünmez çorap çeşitlerini kullanabilirsin. Bilekte en ufak bir sıkma yapmayan, yürürken ayağından çıkıp seni rahatsız etmeyen bu çoraplar görünmüyor ama çok işe yarıyorlar. Emin değil misin? Denemeden bilemezsin. Penti'nin görünmez çorap koleksiyonunu incelemeden son kararını verme!

Yorulmak Nedir Bilmeyenler

Ya peki ağır egzersizlerle ter döküp vücut şekillendirenlerin vazgeçilmezi spor çoraplar? Halı sahada top koştururken veya kum torbasını yumruklarken en ağır yükü çekenler her zaman ayaklardır! Penti’nin erkek spor çorap kategorisinde yer alan harika çorapları ile sağlam bir idman veya hafif bir yürüyüş fark etmez, ayakların hep rahat edecek. Penti ile gerçekten acı yok! 

Erkek Adam Babet Çorap Da Giyer Patik Çorap Da...

Görünmez çorap çok kısa, spor çorap da çok uzun diyorsan hiç sorun değil, orta yolu buluruz! Penti’nin erkek babet çorap ve patik çorap çeşitlerine mutlaka göz atmalısın. Hem klasik hem de spor ayakkabı ile rahatça kullanabileceğin birçok seçenek burada ayağının altında! Spor şortunla ayakkabının uyumunda göz zevkini bozmayacak ama ayağını rahat ettirecek bir çift erkek patik çorap alarak bu rahatlığın tadına sen de varabilirsin.

Uzun Çorap Modası Devam Ediyor

Çoraplarını selvi boylu sevenler için birbirinden güzel çoraplar Penti’de. Uzun çoraplar, özellikle koyu tonları kullanarak klasik duruştan ödün vermeyenlerin favorisidir. Takım elbiselerin vazgeçilmezidirler. İster pantolonun ile ayakkabın arasında pürüzsüz bir geçiş yap, ister renkli seçenekler ile dikkat çek! İsteğin ne olursa olsun, Penti’nin erkek uzun çorap kataloğu sana kılavuz olacak.

Kalıpların Dışına Çıkmak İsteyenler İçin: Desenli Çorap

"Çorabım parşömen kağıdı gibi olmasın, biraz dikkat çekici olsun" mu diyorsun? Desenli erkek çorap modellerini giyerek kalıpların dışına çıkabilir ve kendi imajını yansıtabilirsin! Ayakkabının tarzıyla mükemmel bir kombinasyon yakalayan desenleri seç ve bacak bacak üstüne attığında takdirleri topla!

Aradığın Renkli Çorap Penti’de!

Bir uçta siyah diğer uçta beyaz, arada ise onlarca renk seçeneğiyle Penti çorapları gözlere bayram ettiriyor! Bazıları kıyafetinin rengiyle ortaya koyduğu mükemmel uyumla şıklığına cila çekecek; bazıları ise capcanlı, dikkat çeken renkleri ile tepeden tırnağa süzülmeni sağlayacak! Her zevke uygun renkli erkek çorap çeşitlerini görmek için Penti sayfalarında ufak bir gezintiye ne dersin?

Ayak Sağlığın Penti’nin Güvencesinde!

Hava sıcaklığının düştüğü zamanlarda görünmez çorap giymek doğaya karşı büyük bir meydan okumadır! Kış aylarında seni hastalıklara karşı koruyacak kaliteli bir çorap giymen çok önemli ve her kalın çorap bu koruyucu özelliğe sahip değil ne yazık ki. Penti tam da bu noktada devreye girerek sana termal çorap seçeneğini sunuyor. Ayağı ter içinde bırakmayacak ama sıcacık tutacak bir termal çorap erkek için, ister günlük kullanımda ister sporda olsun, soğuk havaların olmazsa olmazlarından. Unutma, böyle dönemlerde hastalıkların birçoğunu yerden soğuk çekerek kapıyorsun. Dolayısıyla kendini termal çorap ile koruman çok önemli. 

Bambu Çoraplarla Tanışmış mıydın?

Ayak sağlığın söz konusu olduğunda bambu çoraplardan bahsetmemek olmaz. Nemi çok hızlı emmesiyle ayakta terleme yapmayan, ince olmasına karşın kolay yıpranmayan bambu çoraplar her erkeğin çekmecesinde olması gerekenlerden. Bambu ağacının lifinden üretilen bu çoraplar doğal antibakteriyel özelliğe sahip oldukları için alerji de yapmıyorlar. İşlev önemli ama görselliği de es geçmiş değiliz! Penti, bambu erkek çorap arayanlar için farklı renk seçenekleri sunarak sadece sağlığa değil, görünüme de önem verdiğini bir kez daha kanıtlıyor.

İşin Uzmanını Seçtin!

Çorap üretiminde ve tekstil sektöründe 70 yıllık bir birikim söz konusu. Müşteri memnuniyeti söz konusu olduğunda her dönem başı çeken Penti, erkek çorap kategorisinde de sunduğu kalite ve uygun erkek çorap fiyatları ile takdirini kazanacak. Spor çorap, uzun çorap, babet çorap, renkli çorap ve daha birçok çorap çeşidi ile zevkine ve bütçene uygun her türlü erkek çorap Penti’de!