18,95 TL

Stokta

Pembe
Pembe Pretty Swan Külotlu Çorap ürün resmi
Siyah Pretty Swan Külotlu Çorap ürün resmi

ÜRÜN AÇIKLAMASI

  • Külotlu çorap
Pretty Black Swan Külotlu Çorap, hayal dünyası okyanuslar kadar geniş prenseslere hitap ediyor! Kuğu Gölü Balesi'nden bir sahneyi andıran Pretty Black Swan Külotlu Çorap, minik ayakların narin yapısına uygun bir biçimde tasarlandı. Çocukların hayal dünyasına hitap eden çizgilere sahip olan Pretty Black Swan Külotlu Çorap, yumuşacık ipliklerle örüldü. Sağ tarafında mutlu bir balerini, sol tarafında ise narin bir kuğuyu taşıyan Pretty Black Swan Külotlu Çorap'a, diz altından itibaren gökyüzündeki yıldızları anımsatan noktalar serpiştirildi. Bileğinde şık fontlu bir yazının yer aldığı Pretty Black Swan Külotlu Çorap'ın puantiyeleri kendisi küçük ama hayal gücü kocaman olan çocukların ruhuna dokunacak!

KARGO - TESLİMAT

İçinde bulunduğumuz dönemde lojistik ve kargo süreçlerinde yaşanan büyük yoğunluk sebebiyle teslimat süreleri uzayabilmektedir. Ürünleriniz 1-10 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. Gönderimler Yurtiçi Kargo ile yapılmaktadır.

İADE / DEĞİŞİM

İade ve değişim işlemleri kullanılmamış ve ambalajı açılmamış ürünlerde 30 gün içerisinde yapılmalıdır. *Külotlar, silikon ürünler, takı, kozmetik ürünleri ve korselerde hijyen dolayısıyla değişim ya da iade yapılmamaktadır.

Yorumlar

Bu ürüne yapılan yorumlar

Bu ürün için henüz yorum yok.

İNCELEDİĞİN ÜRÜNLER