49,90 TL
2,95 TL
%70 İndirim

Stokta Yok

Mavi
TÜKENDİ

ÜRÜN AÇIKLAMASI

  • Panduf / Ev Terliği
  • KIZ COCUK
  • POLYESTER
Kız Çocuk Princess Oyuncaklı Patik tasarımındaki oyuncak detayı ile çocukların evdeyken ayaklarından çıkarmak istemeyecekleri çok özel bir ürün. Patik tasarımına hayat veren deniz kızı özellikle çok dikkat çekici bir detay. Patiğin ön kısmında deniz kızının üst bedeni bulurken konç kısmında ise kuyruk detayı yer alıyor. Bu sayede hem tasarımın bütünlüğü korunuyor hem de çocukların keyifle giyeceği bir ev terliği ve panduf ortaya çıkıyor. Farklı numara seçenekleri ile çocukların ayağına tam olarak uyum sağlayan patik modeli bu sayede olası bir kazanın ortaya çıkmasına da engel oluyor. Penti’nin ev terliği ve panduf koleksiyonunda yer alan Kız Çocuk Princess Oyuncaklı Patik hem tasarımı hem de konforu ile ön plana çıkıyor.

KARGO - TESLİMAT

İçinde bulunduğumuz dönemde lojistik ve kargo süreçlerinde yaşanan büyük yoğunluk sebebiyle teslimat süreleri uzayabilmektedir. Ürünleriniz 2-20 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. Gönderimler Yurtiçi Kargo ile yapılmaktadır.

İADE / DEĞİŞİM

İade ve değişim işlemleri kullanılmamış ve ambalajı açılmamış ürünlerde 90 gün içerisinde yapılmalıdır. *Külotlar, silikon ürünler, takı, kozmetik ürünleri ve korselerde hijyen dolayısıyla değişim ya da iade yapılmamaktadır.

Yorumlar

Bu ürüne yapılan yorumlar

Bu ürün için henüz yorum yok.

İNCELEDİĞİN ÜRÜNLER