Kurumsal

Franchisee Guide

Bir adımla yeni bir hayat başlar. O adımı atmak için de bir karar vermek gerekir. Bundan 63 yıl önce bir karar verildi ve Penti kuruldu. Amacımız, tüm dünyaya moda ve değer sunan, en çok tercih edilen, global bir çorap markası olmaktı. Şu anda birçok ülkede mağazamız var ve sürekli büyüyoruz. Siz de bu büyümenin bir parçası olmak isterseniz, sizi şöyle alalım.Neden Penti Shop Franchisee olmalıyım?
Farkında mısınız? Alışkanlıklarımız, hayatımız değişti. Çok hızlı yaşıyoruz. İklimler değişti, ya sıcak ya soğuk. Hepimiz AVM lere akın ediyoruz ve daha çok tüketiyoruz. Alışveriş alışkanlıklarımız da değişti. Artık özel ürünler almak istiyoruz. Penti Mağazaları da bu doğrultuda çorap, ev giyimi, iç giyim, mayo&plaj kıyafetleri ve çeşitli aksesuarlardan oluşan geniş ürün yelpazesi ile kadınların hayatına renk katan, ihtiyaçlarını karşılayan, her zevk ve bütçeden tüketiciye hitabeden, zevkli bir alışveriş deneyimi yaşatan mağazalar zinciri. Ayrıca bütün bu kategorilerindeki ürün ve hizmetlerle kadınlarda güven ve beğeni duygusu uyandırıyor, kendilerini özel hissettiriyor ve tüketici beklentisini karşılamakla yetinmeyip beklentilerin ötesini sunuyor. 

İş ortağımız olduğunuzda, siz de arkanızda yenilikçi ve yaratıcı 63 yıllık tecrübeye sahip bir üreticinin gücünü hissedeceksiniz. Ayrıca, Franchisee olduğunuzda yılın modası ve trendleri hakkında bilgilendirmelerden Pazar alışkanlıkları bazında ürün siparişine kadar birçok konu hakkında Penti tarafından destekleneceksiniz.


Mağazalarımız
Türkiye dışında* 19 ülkede 70 mağaza.