1. Anasayfa /
  2. Kurumsal
  3. /İade Ve Değişim

Kurumsal

Ürün İade Ve Değişim

1. İademi nasıl yapacağım?

Ürünlerinizi kullanılmamış olmak koşuluyla, tüm aksesuarları ve orijinal faturası ile birlikte eksiksiz bir şekilde 30 gün içerisinde ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.

  • İade etmek istediğiniz ürünün kodu, adı, iade nedeni ve istenen diğer bilgiler eksiksiz olarak doldurulmalıdır.
  • İade edilecek ürün giyilmemiş; ambalajı ve ürün zarar görmemiş olmalıdır.
  • Almış olduğunuz ürünleri, anlaşmalı olduğumuz kargo firması Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. 
  • Yurtiçi kargo müşteri numaramız: 339 205 712. Bu kodu kargo paketinin üzerine yazıp kargo görevlisine bilgi veriniz.
  • Yurtiçi Kargo dışındaki kargo firmaları ile gönderilen iadelerin kargo ücreti müşterimize aittir.

*Eğer ödeme tipi Kapıda Nakit Ödeme ise IBAN numaranızı müşteri hizmetlerimize sipariş numarası ile birlikte mail atılmalıdır. Banka hesap bilgileri ile siparişi veren kişi bilgileri uyuşmalıdır, aksi takdirde iade ödemesi yapılamamaktadır. Eğer iade formu eksik ya da doldurulmamışsa iade geçersiz sayılır.
*Eğer ödeme tipi Kapıda Kredi Kartı ile ödeme ise. Kapıda Kredi Kartı ile ödeme iadelerinde ödeme yaptığınıza dair slip görüntüsü ya da ödeme yaptığınız kartınızın ilk ve son dört numarası müşteri hizmetlerimize sipariş numarası ile birlikte mail atılmalıdır.

2. İade süreci nasıl işliyor?

  • İadeniz öncelikle iade ekibi tarafından incelenecek, yukarıda belirtilen şartlara uygun olup olmadığı araştırılacaktır.
  • İade prosedürlerine uygun olan ürünlerin iadesi onaylanacak, ürün ücreti 10 iş günü içerisinde hesabınıza yatırılacaktır. Bu ücretin hesabınıza yansıması banka prosedürleri gereği  7-15 iş gününü bulabilmektedir.

3. Değisim ve İade yapılamayan ürünler nelerdir?

Termal ürünler, külotlar, silikon ürünler, aksesuar, takı, kozmetik ürünleri ve korselerde hijyen dolayısıyla değisim ya da iade yapılmamaktadır.

4. Siparişimi iptal edebilir miyim?

  • Hazırlanıyor konumundaki siparişleriniz için müşteri hizmetlerini arayarak iptal talebinde bulunabilirsiniz. Kargoya teslim edilen siparişlerde iptal sağlanamamaktadır.


***Resmi tatil günlerinde bazı kargo firmaları çalışmamaktadır. Bu nedenle teslimatlarda gecikmeler yaşanabilir. Bu günlere denk gelen özel uygulamalar sitemizde detaylı bilgilendirilecektir.

Bize Hızlı Ulaşmak İçin;
Müşteri Hizmetleri: 0850 333 0 768
[email protected]