69,95 TL
29,95 TL

Stokta

Kırık Beyaz
Kırık Beyaz Too Sleepy Tişört ürün resmi

ÜRÜN AÇIKLAMASI

  • KADIN
  • Pijama üstü
"Tüm günü düğme, fermuar, kopça, kuşak, çıt çıt gibi teferruatlı giysilerle geçiriyorsun. Evde bunların hiçbirine katlanmak zorunda değilsin. Geçir sırtına Too Sleepy tişörtünü, tüm o can sıkıcı ayrıntılar gibi dünyanın derdi tasası da dışarıda kalsın. Too Sleepy tişört, yorucu bir günün ardından hak ettiğin rahatlığı yaşaman için yeterince geniş bir kesime sahip. Ama üzerinden dökülecek kadar da bol değil. Sıfır yaka, düşük omuzlu, kısa kollu ve boyu bel hizasında olan kırık beyaz rengindeki Too Sleepy tişörtün göğsündeki, turuncu kabartma harflerle yazılmış ""too sleepy to wake up"" cümlesi, miskinliğin sınırlarını zorlayacağın hafta sonlarının sloganı olabilir.

KARGO - TESLİMAT

İçinde bulunduğumuz dönemde lojistik ve kargo süreçlerinde yaşanan büyük yoğunluk sebebiyle teslimat süreleri uzayabilmektedir. Ürünleriniz 1-10 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. Gönderimler Yurtiçi Kargo ile yapılmaktadır.

İADE / DEĞİŞİM

İade ve değişim işlemleri kullanılmamış ve ambalajı açılmamış ürünlerde 90 gün içerisinde yapılmalıdır. *Külotlar, silikon ürünler, takı, kozmetik ürünleri ve korselerde hijyen dolayısıyla değişim ya da iade yapılmamaktadır.

Yorumlar

Bu ürüne yapılan yorumlar

Bu ürün için henüz yorum yok.

İNCELEDİĞİN ÜRÜNLER