99,95 TL
39,98 TL

Stokta Yok

Fuşya
TÜKENDİ

ÜRÜN AÇIKLAMASI

  • Panduf / Ev Terliği
  • KADIN
Doğadan ilham alan Naps Terlik ev stiline yeni bir soluk getirecek! Mantar ve keçenin mükemmel uyumundan meydana gelen Naps Terlik hava alan yapısı sayesinde ayaklarını terletmez ve kötü kokulara sebep olmaz. Üst kısmının kıvrımlı kesimiyle dikkat çeken Naps Terlik, yazı ve kirpik figürleriyle hareketlilik kazanırken her adımda rahatlığı garantiler. Naps Terlik, vücut ağırlığının oluşturduğu orantısız baskıyı ayağının tamamına yayıp dengeleyerek ayakta yapılan işlerin sırasında kurtarıcın olur. Evde geçirdiğin tüm zamanlarda kullanabileceğin Naps Terlik ev kıyafetlerine kattığı doğal havayla sevgini kazanacak!

KARGO - TESLİMAT

İçinde bulunduğumuz dönemde lojistik ve kargo süreçlerinde yaşanan büyük yoğunluk sebebiyle teslimat süreleri uzayabilmektedir. Ürünleriniz 2-20 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. Gönderimler Yurtiçi Kargo ile yapılmaktadır.

İADE / DEĞİŞİM

İade ve değişim işlemleri kullanılmamış ve ambalajı açılmamış ürünlerde 90 gün içerisinde yapılmalıdır. *Külotlar, silikon ürünler, takı, kozmetik ürünleri ve korselerde hijyen dolayısıyla değişim ya da iade yapılmamaktadır.

Yorumlar

Bu ürüne yapılan yorumlar

Bu ürün için henüz yorum yok.

İNCELEDİĞİN ÜRÜNLER