Şort

Ürün Cinsi
 • (1)
 • (1)
Cinsiyet
 • (2)
Renk
Beden
 • (2)
Fiyat
 • (2)
2 Ürün
Sayfa
 • «
 • 1
 • »
  2 Ürün
  Sayfa
  • «
  • 1
  • »

  Yaz geldi! Yaza tarzını katarak başlamak için yaz şortu arayışına girmişsin bile. Yaz kombinlerinin vazgeçilmez parçası, üzerinde asil ve kaliteli duracak şort modelleri Penti'de seni bekliyor! Tarzını en iyi yansıtan şort modelleri ile tüm gözleri üzerine toplayacağın bir yaz olacak. Üstelik sen de bu şortlardan vazgeçemeyeceksin. Hem dolabının hem de kombinlerinin kurtarıcı parçası olacaklar. Peki ya senin tarzına en uygun şort modelleri hangileri? Endişelenme, Penti bu konuda birbirinden güzel şort modelleri ile senin yanında! Haydi tarzına en uygun şort modellerini seçmeye hemen başla!

  Yaz aylarının kurtarıcı parçası: Yaz şortları

  İnce şort, kot şort, mayo şort gibi tercih edebileceğin farklı şort modellerine Penti ile kavuşacaksın. Hem rahat hissetmek hem de tarzını ortaya koymak istiyorsan doğru yerdesin. Yaz şortlarını ve terliğini kapıp bir tatile gidebilirsin. Kot şort ile hem günlük hem de asil birbirinden farklı kombinler yaratabilirsin. Ya da ince şort tercih ederek eğlenceli bir sahil partisine katılabilirsin.

  Tek parçayla günün en şık insanı seçilmek mi istiyorsun? O zaman Penti şort modellerine göz atmayı sakın unutma. Bir kez denedikten sonra vazgeçemeyeceğin yaz şortları sayesinde farkını konuşturacaksın. Yaz kombinlerinin en iddialı parçası olan şort seçenekleri keşfedilmeyi bekliyor! Yoksa sen Penti yaz şortlarına hala göz atmadın mı? 

  Yaz sıcağına karşı ince şort

  Sıcak yaz günlerinin kahramanı sayılan ince şort senin için tasarlandı. Efil efil ince şortlar sayesinde yaz sıcağından etkilenmeden tarzını ortaya koyabileceksin. İnce dokusu ve birbirinden farklı renk seçenekleriyle kombininin tartışmasız en göz alıcı parçası olacak. Ayrıca rahatlığı ve sportif olması nedeniyle sana avantaj sağlayan ince şortu, oldukça kolay kombinleyebilirsin. Basic tişörtle ince şortu kombinlediğin zaman ortaya casual tarzda harika bir kombin çıkacak. Açık renkte ince bir gömlek ve ince şort kombininle deli dolu geçen bir sahil partisine katılabilirsin. Sporcu atletleriyle kombinlersen kulaklığını takıp sahilde koşmak için hazırsın demektir. Yaz aylarının olmazsa olmazı desenli ve baskılı tişörtlerle ince şort kombininle tatile gitme vakti!

  Şıklık kot şort kombinlerinde saklı

  Sen de tercihini şıklıktan yana kullananlardan mısın? O zaman yaz sıcağından etkilenmeden en güzel kombinleri yaratmak için yaz şortlarını tercih ediyor olmalısın. Birbirinden farklı şort modelleri sayesinde yaza tarz bir görünümle giriş yapacaksın. Mesela koyu mavi tonda bir kot şort seç ve beyaz kısa kollu bir gömlekle kombinle. Her yerde kolaylıkla bulabileceğin bu iki parçayla tarz olman çok kolay olacak. Herkesin konuşacağı, gözleri üzerinde toplayacak bir kombin yaratmak istiyorsan Penti'yi tercih etmen sana avantaj sağlayacak.

  Açık mavi kot şortu baskılı bir tişört ile kombinlediğin zaman oldukça spor bir görünüme sahip olacaksın. Beyaz kot şort olmazsa olmaz! Beyaz kot şort üzerine açık mavi tonlarında bir gömlek giyersen kombinine ağır bir hava katmış olursun. Üstelik gömleğini kot şortun içine koyarak kemer eşliğinde yaz şıklığını yakalayabilirsin.

  Siyah kot şort önerisi nerede kaldı diye düşünüyorsan hazır ol, sahne siyah kot şortun! Asil bir görünüme kavuşmak istiyorsan tercihin siyah kot şorttan yana olmalı. Her renkle giyebileceğin bu parçayı koyu tonlarda basic tişörtlerle kombinleyerek tamamlayabilirsin. Bu güzel öneriler karşılık bulsun istiyorsan tercihin Penti'nin kot şortlarından yana olsun!

  Dolabında hazine saklı 

  Hala dolabındaki hazinenin farkında değil misin? Arkadaşların arasında eşsiz tarzından söz edilsin istiyorsan bu hazineyi değerlendirmen şart! Yalnızca yaz şortlarıyla yüzlerce farklı kombin yapabilirsin. Üstelik aynı şortu, birkaç farklı şekilde kullanarak farklı bir parçaymış gibi de gösterebilirsin. Kendine has bir tarz oluştururken yaz şortları kategorisinde favorini hangi şorttan yana kullanıyorsun? Buna karar vermen için en güzel modeller Penti'de seni bekliyor! Bu yaz herkes senin tarzını konuşacak!