Çorap

Tümünü Temizle
Ürün Cinsi
 • (8)
 • (2)
 • (1)
Cinsiyet
 • (11)
Renk
Beden
 • (11)
Fiyat
 • (11)
Paket Adeti
 • (3)
 • (1)
11 Ürün
Sayfa
 • «
 • 1
 • »
11 Ürün
Sayfa
 • «
 • 1
 • »

Giyim tarzınız ne olursa olsun, çorapsız bir kıyafet her zaman eksiktir. Çarpıcı bir şıklık için artık çoraplar da en az kravatlar kadar önemli. Bir erkeğin moda zevkini anlamak için çorap tercihine bakmak yeterli olmaya başladı. Hem kim demiş, çoraplar sıkıcı olmalıdır diye? Penti, takım elbiselerin altında bile tarzını konuşturan tasarımlarıyla çorapları gereklilikten çıkarıp kişiliğinin bir yansıması haline getirir. En az kol düğmeleri kadar şık ve stil sahibi çorap seçimlerinle sıradanlığa meydan okuyabilirsin. Penti'nin çorap modelleri ile trendleri yakalarken gün boyu konforlu ve rahat hissedersin.

Model model çorap

Modanın en sihirli yanı, her döneme ait yıldız parçalar yaratmasıdır. Bir zamanlar sadece ihtiyaç olan çoraplar, bu günlerde tasarımcıların ilham kaynağı oldu. Moda haftalarında, ustalık eseri takım elbiselerden yaza gülümseyen şortlara kadar, tüm kıyafetlerin tamamlayıcısı çoraplar podyumda göz dolduruyor.

Her stile uyan çorap modelleriyle Penti, kendine özen gösteren erkeklerin de yanında. Sabah koşusuna eşlik eden bilek hizasında spor çoraplardan, klasik şıklığın vazgeçilmezi çoraplara kadar geniş çorap modelleri içinde, sana uygun bir Penti modeli mutlaka bulabilirsin. Ayağını ikinci bir deri gibi saran görünmez çoraplarla, konforlu bir stile sahip olabilirsin.

Unutma, çoraplar stilini tamamlarken aynı zamanda  ayakkabılarını da vurgulayan harika aksesuarlardır. Penti çorap modelleri arasından yapacağın tercihlerle, ayakkabılarının ömrünü uzatmak da elinde. Burun ve topuk desteği ile Penti çorapları, ayağına mükemmel uyum sağlar ve ayakkabını üzmez. Özenle tasarlanmış burun dikişleri, en hassas parmaklara bile gün boyu sürecek bir rahatlık sağlar. Hafif yapısıyla varlığını hissettirmeyip vazgeçilmezin olacak Penti çorapların, renk ve desen seçeneklerine hazır ol! 

Gökkuşağı ayaklarına geldi

Beyaz çoraplarla dolu çekmecelerin modası çoktan geçti. Kuralları yıkmaktan hoşlanan, cesaretini giyim tarzına yansıtan erkekler için birbirinden renkli çorap seçenekleri Penti'de! Gündelik hayatının vazgeçilmezi, kot ve sneaker ikilisine çorap seçimi ile renk katabilirsin. Kural yok! Tercih tamamen senin. Çoraplarını saklamayı bir kenara bırakıp gururla sergilemenin zamanı geldi. Çorap rengin ile gömleğinin rengi arasında bir uyum yakalayarak en ciddi takım elbiselerine bile canlılık katabilirsin. Giyimi ile öne çıkmak isteyenlerin seçimi Penti'nin rengarenk çoraplarıyla, etkileyici bir tarza adım at!

Mesajın var!

Şimdi desen zamanı! Trendlerin öncüsü Penti, eğlenceden ödün vermeyen şıklığı desenli çoraplarla buluşturuyor. Hepimiz asil bir şıklık için çorabın, pantolonun rengi ile uyumlu olması gerektiğini biliyoruz. Ama sıkıcı bir toplantıya hazırlanırken biraz neşe hiç de fena olmaz, değil mi? Ruh halini yumuşatan, toplantı odası stresine desenleriyle göz kırpan Penti çorapları ile, kıyafetini tekdüzelikten kurtarabilirsin.

Klasik takımların şık tamamlayıcısı soket çorapları, vizyonunun bir yansıması olarak kullanmayı seçebilirsin. Dünya liderlerinin bile kayıtsız kalamadığı desenli çorapların, sözcüklerden daha etkili mesajlar verdiği bir gerçek! Yere sağlam basarken hayat felsefeni de göstermekten kaçınma. Klişelerden uzak, yaratıcı ve konforlu bir lüks için desenli çoraplara mutlaka bir şans vermelisin.

Konuşan adımlar için Penti

Kıyafetlerimizin ayrılmaz aksesuarı çoraplara tasarımıyla yeni yorumlar katan Penti, şıklık yarışında seni ön sıralara çağırıyor. Kaliteden ödün vermeyenlerin tercihi Penti, her tarza uygun çorap modelleri ile ayak sağlığını da korur. Üstelik teri emen, özel lifli yapısıyla bambu ve doğa dostu modal iplikli renkli çoraplar arasından yapacağın seçimlerle, tüm endişelerini geride bırakabilirsin. Penti'nin hava alan yapısı ile ayaklarına bahar tazeliği yaşatacak ince çoraplarına da bayılacaksın. Kayma endişesine son veren, bacağını sıkıp yormayan Penti soket çorapları, düz ve desenli seçenekleriyle takım elbiselerini tamamlamaya hazır! 

Stil sahibi olmanın sadece kadınlara özgü olmadığını çoraplarınla göstermek ister misin? O zaman Penti ile klasını konuşturma sırası şimdi sende! Gün boyu ayakkabıların içinde, hayatın yükünü taşıyan ayakların şımartılmayı hak ediyor. Penti Erkek Çorap Koleksiyonu'ndan yapacağın seçimlerle rahatlıktan ödün vermeden özgün bir tarza sahip olabilirsin!