21,95 TL
3 Al 2 Öde

Stokta

Duman Nefti
Duman Nefti Konfor ve Destek Külotlu Çorap ürün resmi

ÜRÜN AÇIKLAMASI

  • KADIN
  • Külotlu çorap

KARGO - TESLİMAT

İçinde bulunduğumuz dönemde lojistik ve kargo süreçlerinde yaşanan büyük yoğunluk sebebiyle teslimat süreleri uzayabilmektedir. Ürünleriniz 2-20 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. Gönderimler Yurtiçi Kargo ile yapılmaktadır.

İADE / DEĞİŞİM

İade ve değişim işlemleri kullanılmamış ve ambalajı açılmamış ürünlerde 90 gün içerisinde yapılmalıdır. *Külotlar, silikon ürünler, takı, kozmetik ürünleri ve korselerde hijyen dolayısıyla değişim ya da iade yapılmamaktadır.

Yorumlar

Bu ürüne yapılan yorumlar

 
PENTİ' DEN MÜKEMMEL BİR ÇORAP DAHA
16.4.19 22:51:21
Fuat
Penti'nin daha önce ürettiği " Konfor ve Destek " çoraplarına ilave ettiği topuksuz olan bu çorabın ayakta yada oturarak uzun mesailer harcayan çalışanların kronik rahatsızlığı olan bacak ağrılarını ve ayak şişliklerini önemli ölçüde azaltacağı kanısındayım.Uzun yıllardır gerek varis çoraplarını ve gerekse de dinlendirici özelliğe sahip değişik markaların çoraplarını kullandım.O çoraplarla kıyasladığımda bu modelin de en az onlar kadar bacak ağrılarımı azalttığını söyleyebilirim.Ayak bileğinden kasık bölgesine kadar uyguladığı kademeli basınç sayesinde hem son derece kaliteli ve bir o kadar da kullanışlı bir çorap olmuş.Bu kaliteye göre de oldukça uygun bir fiyata sahip.Eğer daha fazla renk alternatifi de olursa bacaklarında dolaşım bozukluğundan kaynaklı rahatsızlıklar yaşayan kullanıcılar için vazgeçilemez bir çorap olacaktır.
Teşekkürler PENTİ....

İNCELEDİĞİN ÜRÜNLER