99,95 TL
59,97 TL
%40 İndirim

Stokta Yok

Çok Renkli
TÜKENDİ

ÜRÜN AÇIKLAMASI

  • Pijama takımı
  • KIZ COCUK
  • COTTON %100
Minikler, Kız Çocuk Soley 4'lü Pijama Takımı ile güneş gibi parlayacak! Kız Çocuk Soley 4'lü Pijama Takımı; iki pijama altı ve biri kısa, diğeri uzun kollu olmak üzere iki üst parçadan oluşuyor. Pijama altı ve uzun kollu üst parça irili ufaklı güneş desenleriyle kaplanırken, düz renkli diğer pijama altı etrafa enerji saçıyor. Kısa kollu pijama üstü sevimli güneş figürü ve "HERE COMES THE SUN" sloganıyla gözleri üstünde topluyor. Parçaları arasındaki uyumla dikkat çeken Kız Çocuk Soley 4'lü Pijama Takımı, dört ayrı kombinasyona imkan tanıyor. Canlı renkli kafları ve minik fiyonkla süslü yaka detayıyla sevimliliğini arttıran Kız Çocuk Soley 4'lü Pijama Takımı, hem sıcak hem de serin günlerin kurtarıcısı olacak!

KARGO - TESLİMAT

İçinde bulunduğumuz dönemde lojistik ve kargo süreçlerinde yaşanan büyük yoğunluk sebebiyle teslimat süreleri uzayabilmektedir. Ürünleriniz 2-20 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. Gönderimler Yurtiçi Kargo ile yapılmaktadır.

İADE / DEĞİŞİM

İade ve değişim işlemleri kullanılmamış ve ambalajı açılmamış ürünlerde 90 gün içerisinde yapılmalıdır. *Külotlar, silikon ürünler, takı, kozmetik ürünleri ve korselerde hijyen dolayısıyla değişim ya da iade yapılmamaktadır.

Yorumlar

Bu ürüne yapılan yorumlar

Bu ürün için henüz yorum yok.

İNCELEDİĞİN ÜRÜNLER