99,95 TL
59,97 TL
%40 İndirim

Stokta

Çok Renkli
Çok Renkli Kız Çocuk Love 4lü Pijama Takımı ürün resmi

ÜRÜN AÇIKLAMASI

  • Pijama takımı
  • KIZ COCUK
  • COTTON %100
Kız Çocuk Love 4’lü Pijama Takımı ile minikler evdeki zamanlarını çok daha keyifli ve konforlu geçirecek! Kız Çocuk Love 4’lü Pijama Takımı, biri uzun diğeri kısa kollu olmak üzere iki pijama üstü ve iki pijama altı içeriyor. Pijama altı sadelikten yana olurken, diğer pijama altı ve uzun kollu üst parça dikey çizgiler ve minik kalplerle süsleniyor. Kısa kollu üst parça ise ince yatay çizgiler ve sol üst köşesinde yer alan kalp detaylı “LOVE” yazısıyla hoş bir görünüm sunuyor. Parçaları arasındaki uyumu arttıran canlı renkteki kaflarıyla minik bedenleri soğuktan koruyan Kız Çocuk Love 4’lü Pijama Takımı, küçük fiyonk detaylı yaka şeridiyle şirinliğini zirveye taşıyor!

KARGO - TESLİMAT

İçinde bulunduğumuz dönemde lojistik ve kargo süreçlerinde yaşanan büyük yoğunluk sebebiyle teslimat süreleri uzayabilmektedir. Ürünleriniz 2-20 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. Gönderimler Yurtiçi Kargo ile yapılmaktadır.

İADE / DEĞİŞİM

İade ve değişim işlemleri kullanılmamış ve ambalajı açılmamış ürünlerde 90 gün içerisinde yapılmalıdır. *Külotlar, silikon ürünler, takı, kozmetik ürünleri ve korselerde hijyen dolayısıyla değişim ya da iade yapılmamaktadır.

Yorumlar

Bu ürüne yapılan yorumlar

Bu ürün için henüz yorum yok.

İNCELEDİĞİN ÜRÜNLER