39,95 TL
23,97 TL
%40 İndirim

Stokta

Çok Renkli
Çok Renkli Keep Simple 3Lü String ürün resmi

ÜRÜN AÇIKLAMASI

  • KADIN
  • Külot
Keep Simple 3'lü String ile asil renkleri iç dünyana yansıt! "Hayatı basit yaşa!" mottosundan yola çıkarak tasarlanan Keep Simple 3'lü String, kalçayı sarmayan ve arka kısmı ince bir şerit halinde uzanan kesimiyle en çok tercih ettiğin külot setlerinden biri olur. Farklı renkte olan külotlar, çiçek görüntüsü verilmiş minik kalplerle süslü dokusuyla içinde sevgi dolu hisler uyandırır. Düz renkteki külot ise basit detayların önemine vurgu yapan karakteristik yazısıyla düşüncelerine anlam katar. Çoklu paket halinde sunulan Keep Simple 3'lü String, yumuşak ve dayanıklı yapısıyla gün boyu hareket özgürlüğü sağlar.

KARGO - TESLİMAT

İçinde bulunduğumuz dönemde lojistik ve kargo süreçlerinde yaşanan büyük yoğunluk sebebiyle teslimat süreleri uzayabilmektedir. Ürünleriniz 1-10 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. Gönderimler Yurtiçi Kargo ile yapılmaktadır.

İADE / DEĞİŞİM

İade ve değişim işlemleri kullanılmamış ve ambalajı açılmamış ürünlerde 30 gün içerisinde yapılmalıdır. *Külotlar, silikon ürünler, takı, kozmetik ürünleri ve korselerde hijyen dolayısıyla değişim ya da iade yapılmamaktadır.

Yorumlar

Bu ürüne yapılan yorumlar

Bu ürün için henüz yorum yok.

İNCELEDİĞİN ÜRÜNLER