Mayo

Ürün Cinsi
 • (32)
 • (14)
 • (3)
 • (1)
Cinsiyet
 • (50)
Renk
Beden
 • (1)
 • (31)
 • (35)
 • (25)
 • (25)
 • (23)
 • (5)
Fiyat
 • (26)
 • (6)
 • (18)
50 Ürün
50 Ürün

Yaz geldi, deniz sezonu açıldı. Plajlar, havuzlar dolmaya başladı. Ufaklıklar, anne babalarının yanında sıcacık kumla ve denizle tanışmaya hazır, Penti de onları giydirmeye... Birbirinden renkli erkek çocuk mayosu modelleriyle çocuklar tatili mutlu ve doyasıya yaşayacak, dilerlerse çocuk deniz şortu ve çocuk slip mayo seçenekleriyle yüzerken daha da eğlenecekler.

Yumuşacık kumaşıyla konforlu yüzme keyfi

Penti erkek çocuğu mayo modelleri; mayo, şort mayo ve slip mayo olmak üzere bol bol seçenek sunuyor. Tercih yapmak için karar verirken birbirinden renkli tasarım ve desenler belirleyici oluyor. Her tarz için rahatlıktan ve esneklikten ödün vermeyen Penti, yumuşak kumaşları sayesinde her modelinde çocuklara konforlu bir yüzme keyfi sunuyor. Erkek çocuk mayosu koleksiyonuyla minikleri kendine aşık eden Penti, hareketli desenleriyle göz dolduruyor. Erkek çocuk deniz şortu koleksiyonuyla ise tropik çizgileri miniklerle buluşturuyor ve yaza farklı bir hava katıyor. Erkek çocuk slip mayo modelleri enerji dolu minik bedenlerle bütünleşirken elastik yapısı ve yüksek kavrama özelliğiyle çocukların özgürce hareket etmesini sağlıyor.

Erkek çocuğu mayo modelleri, desenleri ve renkleriyle fark yaratıyor

Birbirinden renkli ve eğlenceli tasarımlara sahip erkek çocuk mayosu modelleriyle çocukları kendine hayran bırakan Penti, sevimli süslemelerle çocukların yeni arkadaşlara sahip olmasını sağlıyor. Esnek yapısı sayesinde miniklerin bedenini narince saran mayolar, neşeli hayvan figürleriyle ve uyumlu renkli bel bandıyla çocukların belini güzelce kavrıyor ve yüzerken rahat etmelerini sağlıyor. Hareketli dinozor figürleri ve yatay çizgilerle kaplı şık kumaşıyla siyah beyaz desenli mayolar bu yaz erkek çocukların gözdesi oluyor.

Çocuklara denizi ve kumsalı daha çok sevdiren mayo modelleriyle Penti, mavi ve lacivert renklerin denizle uyumunu yakalıyor. Ağırlıklı olarak kırmızı, siyah, mavi ve yeşil tonların kullanıldığı erkek çocuğu mayo modelleri, eğlenceli yarış arabaları, rengarenk gezegenler, roketler ve ufolarla çocukların hayal gücüne hitap ederken onlara havalı bir görünüm kazandırıyor. Penti, hafif ve yumuşak yapıdaki erkek çocuk mayosu koleksiyonuyla çocukların hassas ciltlerinde hiçbir rahatsızlık yaratmadan diledikleri gibi hareket etmelerini ve kendilerini güvende hissetmelerini sağlıyor.

Penti erkek çocuk deniz şortu, çocuklara doğayı sevdiriyor

Minikler Penti’nin çocuk deniz şortu koleksiyonuyla yüzmeye doyamıyor. Tropik hayvan baskılarıyla tam da çocukların zevkine hitap eden deniz şortları çitalar, timsahlar ve rengarenk yapraklı tasarımlarıyla miniklere sıra dışı bir dünyanın kapılarını aralıyor. Erkek çocuk deniz şortu koleksiyonu ile rahatlıktan da ödün vermeyen Penti, çocuklara unutulmaz bir yaz vadediyor. Eğlenceli desenleriyle öne çıkan çocuk deniz şortu modelleri, yengeç ve balık gibi hayvan desenleriyle çocuklara doğayı sevdiriyor.

Çocukların yüzme saatini iple çekmelerini sağlayan deniz şortları sevimli renkleriyle dikkat çekerken yaz günlerinin yüksek enerjisinden ilham alıyor. İdeal boy uzunluğuyla öne çıkan deniz şortları, miniklerin plaj ve havuz kenarında gün boyu özgürce eğlenmelerini sağlıyor. Lastikli bel kısmında bulunan bağcıklar sayesinde kolaylıkla giyilip çıkarılabilen erkek çocuk deniz şortu koleksiyonu, çizgili ve desenli modelleri, palmiye ağaçlarına, çileklere, yaz içeceklerine, muzlara, dinozorlara, basketbol toplarına hatta kaykaylı köpeklere yer veren tasarımlarıyla çocukları bekliyor. Lacivert, turuncu, sarı, mavi, yeşil daha fazla renk seçenekleri ve kaliteli, kısa sürede kuruyan kumaşıyla Penti erkek çocuk deniz şortu modelleri, çocukların rahatını düşünüyor.

Erkek çocuk slip mayo modelleri, miniklerin rahatını düşünüyor

Hem yüzerken hem kumsalda hareket özgürlüğü sağlayan erkek çocuk slip mayo koleksiyonu, yumuşacık dokusu ve esnek yapısıyla çocukların vazgeçilmezi olmaya aday. Kırmızı, mavi, lacivert, saks, turuncu ve yeşil renk seçenekleri ve birbirinden farklı desenleriyle her zevke uygun çocuk slip mayo seçenekleri miniklerin bedenini narince sarma özelliğine sahip. Eğlenceli desenlerle çocukların sevgilisi olacak mayolar, hızlı kuruma özellikleriyle plaj çantasının favori parçası olacak.

Penti’nin erkek çocuk mayosu koleksiyonu, miniklerin eğlenceli ve rahat bir yaz geçirmelerini sağlıyor. Penti erkek çocuk mayo modelleri, birbirinden şık parçalarıyla çocukları bekliyor...