Çorap

Tümünü Temizle
Ürün Cinsi
 • (4)
 • (2)
Cinsiyet
 • (6)
Renk
Beden
 • (4)
 • (2)
 • (4)
Fiyat
 • (6)
6 Ürün
Sayfa
 • «
 • 1
 • »
6 Ürün
Sayfa
 • «
 • 1
 • »

Erkek çocukların çoraplarla olan mücadelesi bebekliklerinden başlar. Kıpır kıpır ayakları sayesinde, ebeveynlerini teki bulunamayan çoraplardan oluşan bir koleksiyonun sahibi yaparlar. Yaşları ilerledikçe evin her köşesinden çıkan çoraplarla herkesi şaşırtmaya devam etseler de, bazen aynı çorabı giymekte ısrarcı olurlar. Bunun nedeni çocukça inatları değildir. Çocukların çoraplardan hoşlanmama nedenlerinin başında verdiği rahatsızlık hissi yer alır. Nazik parmaklarını rahatsız eden, topuğu sürekli kayan bir çorap hiçbir çocuğun ayağında uzun süre kalmaz. Bu hassas küçük ayaklar için özenle üretilen Penti çocuk çorap modelleri ile erkek çocuklar, yalın ayak koşuyormuş gibi özgür hissederler. Birbirinden eğlenceli desenleri ve gökkuşağını kıskandıran renkleriyle Penti çocuk çorap annelerin işini kolaylaştırır! 

Hepsi bir arada: Neşe, konfor ve sağlık!

Çocuklar için çorap seçerken ebeveynler en çok üretildiği malzemeye dikkat eder. Yeni ayaklanmış bir çocuğun ayağını sıkmadan saran, hava alabilen çoraplar tercih edilir. Penti'nin pamuklu çocuk çorap modelleri küçük ayaklara rahatlık ve hijyen sağlar. Hızına yetişemediğimiz küçük ayaklar için tasarlanmış neşeli pamuklu çoraplar, erkek çocukların gönlünü kazanır. Varlığını unutturacak kadar konforlu pamuklu çoraplar, dayanıklı burun ve topuk yapısıyla annelerin de yüzünü güldürür. Pamuklu çoraplar, rahatlığının yanı sıra nefes alan yapısıyla da hareketli erkek çocukların adımlarına mükemmel uyum sağlar. Koşarken düşen çoraplarını çekip durmak bir erkek çocuk için geride kalmak anlamına gelir ve bu oldukça can sıkıcıdır. Penti çocuk çorap modellerinin lastikleri hassas çocukların cildini sıkmadan sarar ve kaymaz, rahatsızlık hissi yaratmaz. Uyurken bile çıkarmak istemeyecekleri tasarımlarıyla Penti çocuk çorap modelleri, erkek çocukların renkli hayal dünyasının adeta bir yansıması!

Hep heyecanlı hep aktif...

Küçük yaştaki çocukları giydirmek, aslında başlı başına bir maceradır. Sadece kızlar ya da sadece erkek çocuklar için üretildiği varsayılan giysiler farklı amaçlara yönelik kullanılabilir. Örneğin, erkek çocuklar küçük yaşlarda külotlu çorap giydiklerini asla hatırlamazlar. Oysa, soğuk kış günlerinde bir çocuk külotlu çorap en sağlıklı içlik görevini görür. Penti'nin koton külotlu çorapları, çetin hava koşullarında narin bedenleri ayaklardan başlayarak sımsıcak tutmayı sağlar. Erkek çocukların bu küçük eğlenceli sırrı öğrenmelerine gerek yok, değil mi?

Erkek çocuklar, ilk adımlarını atar atmaz hayatları boyunca peşinden koşacakları tek şey ile tanışırlar: Top! Jimnastik minderinden yeşil sahalara uzanan sportif yolda çorap ihtiyaçları da değişir. İyi ki Penti var! Özel tasarlanan yapısı ile Penti'nin çocuk futbol çorabı, halı sahalarda fırtınalar estiren geleceğin futbolcularının ayağına gereken özeni gösterir. Kumaşı ve tasarımı ile diğer çoraplardan farklı özelliklere sahip çocuk futbol çorabı, ayak bileğini korur. Nefes alan yapısıyla çocuk futbol çorabı terin dışarı atılmasına yardımcı olurken ayakkabının baskısını hafifleterek rahatlık sağlar. Şimdi ağları havalandırmanın tam  zamanı!

Büyüyen adımların genç stili 

Yaşlarının büyümesiyle birlikte sosyalleşme ihtiyacı artan çocuklar, dış görünüşlerine de özen göstermeye başlarlar. Annelerini örnek alan kızlar aksesuarlara yönelirken babalarının izinden giden erkek çocuklar daha şık görünmek için çaba harcarlar. Her yaşa özel tasarımlarıyla Penti çorap modelleri çocukların ihtiyacına uyum sağlar. Giyildikten sonra ayakkabının içinde görünmez olan çocuk babet çorap, babalarının adımlarını şıklıkta da takip eden erkek çocukların favorisi olacak! Doğum günü partilerinde ya da arkadaş ziyaretlerinde erkek çocuklar, tarzlarını çorap seçimleri ile de konuşturacaklar. Üstelik kullanım kolaylığı ile çocuk babet çorap vazgeçilmez olmaya aday. Rengarenk Penti babet çorap modelleri ile atılan adımlar her zaman daha neşeli! 

Geniş çorap koleksiyonu ile Penti her bütçeye uygun seçimler sunar. Kışın narin ayakları soğuktan koruyan malzemelerle üretilen çoraplardan, yazın terlemeyi engelleyen ince çoraplara kadar geniş bir yelpazede her çocuğa uygun bir Penti mutlaka bulabilirsin. Çocuk giyiminin en temel parçası olan çoraplar hiç bu kadar renkli ve eğlenceli olmamıştı! Çeşitli desen, model ve renklerde Penti çocuk çorap modelleri çekmecelerde yerini almak için bekliyor!