79,95 TL
24,99 TL

Stokta

Bordo
Bordo Coffee Terlik ürün resmi

ÜRÜN AÇIKLAMASI

  • Panduf / Ev Terliği
  • KADIN
Evde de şık görünmek istiyorsan Coffee Terlik tam sana göre! Coffee Terlik’in puantiye desenli üst dokusunun üzerinde, içinde sevimli kedi figürlerinin yer aldığı birer fincan figürü yer alır. Sol tekinde “milk”, sağ tekinde ise “coffee” yazan fincanların üç boyutlu kulp detayları Coffee Terlik’e hareketli bir görünüm kazandırır. Ekose desenlere sahip iç kumaşı ayaklarının daima sıcak kalmalarına yardımcı olur. Ayağını kavrayan yapısı sayesinde Coffee Terlik gün içerisinde sen istemediğin sürece ayaklarından kayarak çıkmaz. Hafif profilli tabanı ile kaymaya sebep olmayan Coffee Terlik ile evde de şık bir görünüm oluşturabilirsin!

KARGO - TESLİMAT

İçinde bulunduğumuz dönemde lojistik ve kargo süreçlerinde yaşanan büyük yoğunluk sebebiyle teslimat süreleri uzayabilmektedir. Ürünleriniz 2-20 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. Gönderimler Yurtiçi Kargo ile yapılmaktadır.

İADE / DEĞİŞİM

İade ve değişim işlemleri kullanılmamış ve ambalajı açılmamış ürünlerde 90 gün içerisinde yapılmalıdır. *Külotlar, silikon ürünler, takı, kozmetik ürünleri ve korselerde hijyen dolayısıyla değişim ya da iade yapılmamaktadır.

Yorumlar

Bu ürüne yapılan yorumlar

Bu ürün için henüz yorum yok.

İNCELEDİĞİN ÜRÜNLER