14,95 TL
9,95 TL

Stokta

Beyaz
Beyaz Unisex Protector Basic Maske ürün resmi

ÜRÜN AÇIKLAMASI

  • KADIN
Konforun ve şıklığınbuluştuğu Unisex Protector Basic Maske ile korkmadan rahat bir şekilde nefes alıp ver! Penti tarafından Türk Standartları Enstitüsü'nün belirlediği kriterlere uygun olarak üretilen Unisex Protector Basic Maske, günün her anında daha sağlıklı bir şekilde nefes alıp vermene imkan tanır! Kaliteli kumaşı sayesinde virüslerden, tozlardan ve polenlerden korunmanı sağlar. Unisex Protector Basic Maske’nin yumuşacık ve yüz büyüklüğüne göre esneyebilen lastikleri ise kulaklarını acıtmadan uzun süreli kullanım için sana güven verir! Hem kadınların hem de erkeklerin tercih ettiği Unisex Protector Basic Maske ile dolabındaki tüm kıyafetleri kusursuz bir şekilde kombinleyebilir ve şıklıktan ödün vermeden sağlığını koruyabilirsin! 

KARGO - TESLİMAT

Ürünleriniz 1-7 iş günü içerisinde kargoya verilecektir.

İADE / DEĞİŞİM

İade ve değişim işlemleri kullanılmamış ve ambalajı açılmamış ürünlerde 90 gün içerisinde yapılmalıdır. *Hijyen koşulları gereği alt iç giyim, kozmetik, silikon ürünler, termal ürünler , aksesuar, takı ve korselerde ürünlerinde iade kabul edilmez. Aynı sebeplerden dolayı, orijinal koruma bandı çıkarılmış ya da zarar görmüş bikini altı ve mayolarda ürün değişimi ve iade yapılmamaktadır. 6lı paket ürünlerin iadesinin gerçekleştirilebilmesi için tüm ürünler birlikte ve eksiksiz gönderilmelidir.

Yorumlar

Bu ürüne yapılan yorumlar

 
Penti Yaparsa En Güzelini Yapar
22.9.20 13:38:15
Fuat
Merhaba Penti,
İtiraf etmeliyim ki şimdiye kadar kullandığım en iyi maske.Gerek kalitesi ve rahatlığıyla gerekse de ambalaj ve açıklama broşürü ile mükemmel bir ürün olmuş." BLU SKY " adını verdiği kişiye özel tasarlanmış bu maskenin üretilmesi için üzerinde çok çalışıldığı ve çok emek verildiği bir gerçek.Kesinlikle herkesin alıp kullanmasını tavsiye ederim.
Sağlıkla kal Penti,İyi ki varsın...

İNCELEDİĞİN ÜRÜNLER