24,95 TL
9,95 TL

Stokta

Açık Pembe
Açık Pembe Kız Çocuk Fairy Soket Çorap ürün resmi

ÜRÜN AÇIKLAMASI

  • Panduf / Ev Terliği
  • KIZ COCUK
Kız Çocuk Fairy Soket Çorap yumuşacık dokusu ile gün boyu rahatlık vadediyor! Kız Çocuk Fairy Soket Çorap'ın ön kısmında parlak kanatları üç boyutlu olarak tasarlanan bir peri figürü ve renkli bir slogan yer alıyor. Kız Çocuk Fairy Soket Çorap'ın esnek dokusu ayağı ve ayak bileklerini yumuşak bir şekilde kavrayarak kaymayı önlüyor. Kaliteli kumaşı sayesinde herhangi bir rahatsızlık hissine neden olmayan Kız Çocuk Fairy Soket Çorap, ayakların daima sıcak kalmasına yardımcı oluyor. Sevimli ve renkli tasarımı ve konforlu yapısı sayesinde Kız Çocuk Fairy Soket Çorap, kız çocuklarının göz bebeği olacak!

KARGO - TESLİMAT

İçinde bulunduğumuz dönemde lojistik ve kargo süreçlerinde yaşanan büyük yoğunluk sebebiyle teslimat süreleri uzayabilmektedir. Ürünleriniz 2-20 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. Gönderimler Yurtiçi Kargo ile yapılmaktadır.

İADE / DEĞİŞİM

İade ve değişim işlemleri kullanılmamış ve ambalajı açılmamış ürünlerde 90 gün içerisinde yapılmalıdır. *Külotlar, silikon ürünler, takı, kozmetik ürünleri ve korselerde hijyen dolayısıyla değişim ya da iade yapılmamaktadır.

Yorumlar

Bu ürüne yapılan yorumlar

Bu ürün için henüz yorum yok.

İNCELEDİĞİN ÜRÜNLER