Penti-PentiChannel-b2c-web-shop:/cms/homepage/012020/valentines/Penti_700x210.jpg

YapıKredi World ile 1-29 Şubat 2020 tarihleri arasında Penti mağazalarından tek seferde yapılacak peşin veya taksitli 100TL ve üzeri işlemlerden 20TL Penti puan hediye edilecektir.
Puan kampanyası yalnızca bireysel kartı ve bireysel banka kartları ile yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez puan kazanabilir. Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır.
Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır. Peşin ve taksitli alışverişlerinden kampanyaya uygun olarak ilk yapılan alışveriş üzerinden puan kazanacaktır. Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda , puan kazanımı olmayacaktır. Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonlara World Mobil uygulaması indirilmelidir. World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için"Kampanyalar" alanındaki "Bana Özel" bölümünden "Katıl" butonuna tıklanması gerekmektedir.
Kampanya kapsamında kazanılan Penti Puanlar 5 Mart 2020 tarihinde yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 16 Mart 2020'dir. Kullanılmayan puanlar 17 Mart 2020 tarihinde geri alınacaktır. Kampanyada kazanılan puanlar Yapı Kredi World Üye İşyerleri'nde kullanılabilecektir.
Kampanyada kazanılan puanlar Business kartlar, Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan YapıKredi World Üye İşyerleri'ndeki, YapıKredi Bankası WorldPOS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir. Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve Penti Giyim Tic. A.Ş. tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir.